Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pavlína Maléřová svou druhou účast korunovala vítězstvím

Hezký skoro už letní den 13.5.2018 se sešlo v herně Bowling SKY Ostrava celkem 34 hráčů.  Vrátilo se jedno „bowlingové dítě“,  které jsme dlouho neviděli Péťa Kývala, tak snad přijde i příště. Přišla znovu Pavlína Maléřová, co byl ze strany Pavlíny velmi dobrý tah.

V první rundě začal nejlépe “ šlapat“ dobrý známý Petr Lysek a jako klíště se ho držel Jirka Klusáček, který by se už určitě rád vydrápal na bednu. Hezkým překvapením je určitě výkon Pavla Kusýna, který byl v první rundě autorem náhozu 232 bodů což vypadalo, že bude nejvyšší nához. Ovšem jenom vypadalo.

Hráči druhé rundy po zhlédnutí výsledků si evidentně řekli, že oni mají navíc a šli tvrdě na věc. Minule nová hráčka této série Pavlína Maléřová se při své první účasti ještě rozkoukávala, ale už první start byl výsledkově velmi pěkný. Druhou účast už Pavlína proměnila ve své vítězství. Průměr jejího výkonu se zastavil na čísle 198 a číslo, které vypadalo jako nejvyšší nához ještě překonala o dvě kuželky, takže její nához 234 padlých kuželek je nejvyšší a už nenašel přemožitele. Nečekanou formu, skvělou hru a vynikající umístění, které tvrdí, že už nikdy nezopakuje (určitě zopakuje) předvedl Pavel Karkoška, kterému patří nádherné druhé místo. Po velkém boji s Jirkou Klusáčkem nakonec třetí místo putuje do Jablunkova s Péťou Lyskem.

Musíme taky vyzvednout hezkou hru našeho bowlingového benjamínka Standy Verbíka. Nejenže si hodil svůj osobní rekord 165 bodů, ale s průměrem 124,75 se dokonce poprvé „odlepil“ od úplného dna tabulky. Jen tak dál.

Mezi rundami se opět roztočilo „kolo štěstí“, které postupně „vyplivlo“ čísla 1, 21 a 6. Pokud tomu přiřadíme tváře, tak šťastlivci tentokrát byli Jana Boučková, Marian Gerlašinský a Jiří Klusáček. Na posezení do restaurace Magnolie v Orlové může za své 25.místo v turnaji vyrazit Milan Kaplan.

Děkujeme všem hráčům za účast. Třetí turnaj a poslední akce Kelímků před letními prázdninami se hraje 10.6.2018 od 10:00 hodin.

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb