Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Bočan sprintuje …

KVALIFIKACE na květnové finále se hrála na středním mazání již v dubnu a po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Ondra Kvasnička, Stanislav Nejezchleba, Josef Bočan. Celkem se kvalifikace účastnilo 43 hráčů, což znamenalo, že do finále pátého turnaje postupovalo 24 nejlepších (postupová hranice byla na 765 bodech. Výsledky kvalifikace ZDE.

FINÁLE se hrálo již na krátkém mazání a k vývoji nelze napsat nic výstižnějšího než že „Pepa Bočan sprintuje“. Jako jediný z výše zmiňované trojice navázal na kvalifikační výkony i ve finále a po výkonech 203, 245, 234 a připočítávané průměrové hře 216 zvítězil s 898 finálovými body. O dvacet dva bodů méně měl na svém kontě Milan Kopřiva, třetí místo vybojovala Kateřina Slavíková.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Pavel Vacek, Antonín Matějka, Jan Suchánek, Irena Straková.

Kompletní hráčské pořadí pátého turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: nadále vede Stanislav Nejezchleba s 429 body, na druhém místě je nově Irena Straková (414b) a na třetí pozici byl odsunut Lumír Hřebík (406b). Také v žebříčku nelze opomenout titulek „Pepa Bočan sprintuje“, neb nestihl začátek turnajové série a pouhé čtyři turnaje mu stačili aby se probojoval do TOP 10. Pořadí a body z jednotlivých turnajů zde.

Květnová KVALIFIKACE na červnové finále rozehrána:
Ještě ve středu 8.5. 2019 se rozehrála kvalifikace na červnové finále. Jednačtyřiceti člennému startovnímu poli vévodí po čtyřech hrách Josef Colon, na druhém místě kvalifikace je Jan Kolář a na třetím Stanislav Nejezchleba. Do červnového finále postupuje 24 nejlepších, výsledky kvalifikace zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Kopřiva, Bočan, Slavíková)

2 – hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Matějka, Straková, Vacek)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb