Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Bočan stejně jako v červnu vítězem BBO klasického turnaje

1. - 3. místo

Mimořádně v úterý se konal za účasti 30 hráčů BBO klasický turnaj, dohrával se odložený dubnový. V kvalifikaci byl nejlepší Petr Ivanciv (874) a jako poslední postupovala do semifinále po odstoupení Vendulky Vránové Hanka Kolářová (723). Následné play-off zápasy přinesly nejedno překvapení, Petr Ivanciv porazil Hanku Kolářovou, Milan Rechtorik Jirku Culka, Olga Culková Janu Skůrovou, Michal Janovský Zdeňka Havlíčka, Eva Rechtoriková Standu Nejezchlebu, Pepa Bočan Ivanku Bočanovou, Ríša Nosek Pavla Koreckého a Honza Kolář st. Míru Dutku. Finále na dvě hry, ke kterým se jako třetí započítává celkový průměr, pak nejlépe zvládl Pepa Bočan (648) a zaslouženě zvítězil. Druhé místo obsadil Michal Janovský (623) a třetí Petr Ivanciv (614). Dále se poskládali Milan Rechtorik, Ríša Nosek, Honza Kolář st., nejlepší žena Eva Rechtoriková a Olga Culková. Cenu za nejvyšší nához 265 si odnesl Michal Janovský. Zde je FOTOGALERIE.

Celoroční pořadí: Máme za sebou šestý turnaj a do celoročního hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků z deseti, někteří tak budou příště odečítat horší výsledky. V čele žebříčku je stále Jana Skůrová (346 b) před Honzou Kolářem st. (335 b) a Pepou Bočanem (329 b). V desítce nejlepších ještě figurují Milan Rechtorik (265 b), Ríša Nosek (238 b), Zdeněk Balcar (225 b), Zdeňka Balcarová (223 b), Hanka Kolářová (222 b), Pavel Typolt (218 b) a Pavel Diviš (199 b).

Po losování cen byla na řadě šťastná plechovka s 1060 Kč, ale tažený nához 77 nikdo neměl, i když Linda Syberová byla zatraceně blízko. Částka se tak v příštím turnaji (26.7.) navýší na cca 1600 Kč, zde je obsazovačka. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb