Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Pepa Novák se konečně dočkal vítězství v Senior Cupu

V neděli 13. listopadu 2022 byl v Xbowlingu ValMez dohrán 2. rundou jedenáctý turnaj z celoroční série Senior Cup Tour ValMez. Ve čtvrteční 1. rundě se představilo 11 hráčů, v nedělní 2. rundě 6 hráčů, což bylo dohromady 17 startujících. Tentokrát to nebyla nadvláda Rosti Kaly a o to víc byl turnaj zajímavější.

Ve čtvrteční rundě zahrál opravdu na výbornou Pepa Novák (1229 b.) a usadil se v čele tabulky. Pokud se podíváme na statistiky letošních turnajů, tak by to možná mohlo stačit i na celkové vítězství. Uvidíme, co nám předvedou hráči v nedělní rundě. Na rozšíření svých pódiových umístění zapracoval Tonda Ulička (1199 b.) a rovněž tento výsledek patřil mezi ty nejlepší, co jsme ve čtvrtek viděli. Rosťa Kala (1191 b.) v závěrečných dvou hrách mocně finišoval, ale na lepší než průběžné třetí místo to nestačilo.

Mezi nejlepších šest hráčů úvodní rundy se protlačili ještě čtvrtý Radek Šobora (1181 b.), pátý Luba Matera (1137 b.) a šestý Michal Poprocký (1107 b.). Až za touto šestkou skončily první dvě ženy, sedmá Iva Fojtíková (1108 b.) a osmá Dáša Kapustová (1071 b.). V neděli se pak představila druhá skupina turnaje. Výbornou první polovinu měl Láďa Krusberký (1206 b.) a pozice lídra se silně otřásala v základech. Dokonce si připsal i nejvyšší nához turnaje, krásných 256 bodů. Ta druhá polovina již byla slabší, ale přece jen to vyšlo, když ne na vítězství, tak na parádní druhé místo. Velmi dobře rozehráli svou partii také Pavla Maléřová (1186 b.) a Láďa Kutáč (1134 b.), ale také oni svou výkonnost bohužel v druhé polovině již neudrželi. Nadějně si počínal při svém restartu i Luba Matera (1140 b.), ale zase stejná písnička, ach ta druhá část turnaje. Takže konečné pořadí je následující: 1. Pepa Novák, 2. Láďa Krusberský, 3. Tonda Ulička, 4. Rosťa Kala, 5. nejlepší žena turnaje Pavla Maléřová, 6. Radek Šobora, 7. Luba Matera a 8. Láďa Kutáč.

Po jedenáctém turnaji máme nového lídra série Senior Cup Tour ValMez 2022. Svůj osmý klasifikovaný turnaj dopisoval Rosťa Kala (239 bodů) a po načtení bodů se probojoval do čela tabulky. Tím pádem nám na druhé místo sestoupila Iva Fojtíková (236 bodů), jinak samozřejmě nejlepší žena série a na třetí pak Tomáš Frydrych (232 bodů), který v listopadovém turnaji absentoval. Kompletní pořadí série si můžete prostudovat, když když kliknete ZDE.

Tímto máme uzavřený listopadový Senior Cup Tour ValMez. Před námi je poslední turnaj roku, MASTERS a je jako obvykle dvojnásobně bodovaný. Takže v celkovém pořadí ještě může dojít k zajímavým změnám. MASTERS je naplánovaný na sobotu 3.12.2022 a jako finálový je pro 24 hráčů. Prezence hráčů je od 10:00 hodin, samotný začátek pak v 10:30 hodin a obsazovačka je již naplněná. Po skončení turnaje proběhne vyhlášení celoroční série Senior Cup Tour ValMez 2022. Díky všem za krásný turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb