Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Petr Horáček oslavil 1. narozeniny své dcery Nikolky vítězstvím

 

V úterý 17.8. se na Zličíně za účasti 37 hráčů konal 13. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky, který ukončil aktuální sérii, započatou již v roce 2020. Tímto děkujeme hlavnímu sponzorovi Pavlu Divišovi a jeho firmě NejKUFRY.cz za partnerství a jsme velmi potěšeni, že tato spolupráce bude pokračovat i v dalším ročníku, který startuje prvním turnajem 23.9.2021.

Kvalifikaci vyhrál Petr Horáček (777) a jako čtyřiadvacátý postupoval do semifinále Michal Korecký (569). Bohužel krátce po začátku semifinále byl nucen kvůli problémům s rukou odstoupit Kája Šípek, a tak o 12 finálových míst bojovalo 23 hráčů. Ve finále nedal nikomu šanci Petr Horáček a po náhozech 300,300 v turnaji zvítězil, druhé místo obsadil Pepa Bočan a třetí Tonda Matějka, nejlepší ženou byla Katka Slavíková na 9. místě. Padly jen tři třístovky oceněné stovkou – Jára Maňásek, Petr Horáček (2x). Zde je fotogalerie.

Po kvalifikaci došlo na losování hlavní ceny – cestovního kufru a šťastné plechovky se 740,-. Plechovku získal za nához 255 Tonda Matějka. Poté losovací asistent Pavel Kvasnička vytáhl jako prvního Jirku Borovce a ten, jelikož se vždy po kvalifikaci vzdává možnosti postupu, a tedy i případné šance na vítězství v turnaji (no, možné je všechno), tentokrát cenu přijal. Ale nenechá si ho, rozhodl se, že si o tento kufr na příštím turnaji BBO NejKUFRY.cz devítky 23.9. zahrají v zatím tajné soutěži ti, kteří v sérii 2020 navštívili všech 13 turnajů. A je jich pět - Pavel Kafka, Jirka Hájek, Danica Kafková, Kája Mottl a Jiří Borovec. Takže uvidíme.

Konečné celoroční pořadí série: v žebříčku figuruje 108 jmen a po splnění podmínky minimálně 9 účastí bude oceněno těchto deset hráčů: Albert Jarovský, Irena Straková, Michal Janovský, Jára Maňásek, Michal Chrdle, Pepa Colon, Tonda Matějka, Bob Ondráček, Pepa Vlček, Pavel Diviš.

Děkujeme hráčům za účast, na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 1. turnaji BBO NejKUFRY.cz devítky 23.9. - obsazovačka, ale také 25.8. na BBO dvojicích a 14.9. na BBO klasickém turnaji.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb