Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Petr Vrba podruhé vítězí tento rok!

Na čtvrtém turnaji Chodovské devítky v roce 2019 se na Chodovském SB Centru sešlo 20 bowlerů. Kvalifikaci i semifinále vyhrál celkem s přehledem Jakub Šarišský a vypadalo to, že ho dnes nikdo neporazí. Ale první hra finále zamíchala karty úplně jinak. Jakub sice hodil krásných 235, ale Tonda Matějka dosáhl 244, minulý vítěz a dnešní třístovkář Josef Colon 254 a Petr Vrba dokonce 277!

Rozhodovala tedy druhá hra finále, kde jasně nejlepší pozici měl Petr Vrba. Z výše zmíněné čtvřice se už nikomu podobný výkon zopakovat ale nepovedlo. Josef zahrál dokonce podprůměrných 149 a z průběžně druhého místa bylo nakonec až osmé. Díky obrovskému náskoku nakonec i slabších 187 stačilo Petrovi k udržení celkového vedení a tedy dosažení druhého letošního vítězství! Zdá se, že tento rok na Chodovské devítce bude Petrův historicky nejúspěšnější. Petr je samozřejmě i v čele celkového ročního pořadí.

Tonda Matějka si náhozem lehce přes dvě stě (213) pojistil stříbrnou medaili a čekalo se jak to dopadne v souboji o třetí místo. Jakub totiž výkonem 211, tedy celkově 446, dal teoretickou šanci Standovi, který ale musel hru od osmého framu dostrikovat, aby dosáhl stejného součtu a vyšší nához by ho tak posunul před Jakuba. To se s notnou dávkou štěstí nakonec Standovi podařilo (201, 245), a tak bohužel pro Jakuba z toho bylo až čtvrté místo.

Cenu za nejvyšší nához turnaje - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal si odvezla Josef Colon, který už v kvalifikaci hodil absolutních 300!.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money v hodnotě 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 26.5.2019. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do Bodovacího žebříčku najdete na http://www.bowlingweb.cz

StSem & DuKo

Výsledky

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb