Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Plzeňáci obsadili všechna tři místa na bedně

Ve dnech 20. a 21. září proběhl Praze na Best Bowlingu, na dlouhém mazání, devátý turnaj ze série STORM open.

V startovním poli KVALIFIKACE se představilo 41 hráčů, systémově se tak letos již počtvrté, hrálo o 25 postupových míst z kvalifikace.

Přímou cestu do finále si vybojovalo postupně pět vítězů kvalifikačních rund (Rain, Rác, Čermák, Hradil, Nejezchleba), kteří se seřadili na prvních pěti místech a postupovali další 4 hráči, dle dalšího umístění v kvalifikaci (Beštová, Čížek, Vacek, Bešík). Na postup z kvalifikace do semifinále bylo zapotřebí 787 bodů, ze čtyř her.

SEMIFINÁLE se bojovalo o 7 postupových míst, která doplňovala seznam finalistů. Zde o sobě dávala vědět juniorka Tereza Strejcová. Poslední postupující musel mít na svém kontě 816 bodů.

Účast ve FINÁLE vzdal Pavel Čermák a tak jej nahradil první nepostupující ze semifinále Libor Soukup. Po finálových výkonech 204, 204, 201 si připsal do své vizitky zářijové vítězství Stanislav Nejezchleba. Jen o pět bodů méně, měl ve finále druhý v pořadí Václav Rác. Třetí na bedně byl Daniel Čížek, který doplnil a prezentoval „plzeňskou“ partičku.

Nejlepší hráči ve vedlejších kategoriíchi:

- Nejlepší senior a nejlepší hráč kategorie P190 - Stanislav Nejezchleba

- Nejlepší žena + nej. hráč výkonnostní kategorii P165 + nejlepší junior + Tereza Strejcová

V Praze na centru Best Bowling odstartovala rozjezd zářijového turnaje STORM, páteční předehrávka. V pořadí již devátý STORM se hraje na dlouhém mazacím modelu.

1. hrací den: v pátečním hracím dnu si za vítězství v hrací rundě postup do finále vybojoval Pavel Čermák a Stanislav Nejezchleba.

2. druhý hrací den: v 10.00 hod se rozehrála 3 hrací runda. Dále se hrají kvalifikační rundy od 11.20 hod. a 13.20 hod. Dle propozic při účasti pod 60 hráčů postupuje 25 hráčů do semifinále, přímo do finále postupuje 5 vítězů hracích rund a 4 hráči na průměr. Průběžné výsledky a označené vítěze hracích rund naleznete v přílohách.

Sobotní semifinále se hraje cca od 15.00 hod, začátek finále je naplánován na 16.30 hod (dráhy na semifinále a finále se vybírají 15 min před plánovaným časem hracích rund).

PS: Jak se hrálo minule, žebříček, ostatní články a výsledky série STORM open 2019 najdete pod termíny série zde.

Přílohy

Konečné výsledky kvalifikace

Semifinále

Finále

Žebříček

Konečné výsledky a pořadí 9. turnaje

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb