Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Po 3. HD sk. A LVDL jde do čela CNC Produkt

CNC Produkt

Ve středu 1.8.2018 se v Xbowlingu ValMez sešly ke svému již 3. HD týmy sk. A Letní Valašské Devítkové ligy. A tento večer opět patřil klukům z CNC Produkt, kteří pokračovali v krasojízdě z minulého kola a ještě ji i vylepšili. Jak bodově, tak i průměrově a zaslouženě se propracovali do čela tabulky s 56,5 bodu.

Druhý celkově je Fabuland (53,5 bodu), když zahrál zhruba stejně jako minule, ale na udržení 1. místa to již nestačilo. Třetí je NO NAME (48 bodů), jenž se hodně zlepšil a pomalu stahuje manko na druhý Fabuland. Toto je zřejmě i trojice, která postoupí do finále A, neboť ostatní tři týmy už mají v tabulce značný bodový odstup. Na čtvrtém místě je mančaft Jak chceš (32 bodů) a pátá příčku patří družstvu VALdeFOR (23 bodů). Oběma týmům se dnes moc nedařilo., přesto jedna slíbená gratulace organizátora pro Peťu Holáně (VALdeFOR) k jeho krásnému osobnímu číslu 232 bodů. Blahopřejeme!!! No a ještě nám zbývá 6. místo a to patří Teamu Lebowski (12 bodů), pro nějž to byl bodově zatím nejúspěšnější HD. Jen tak dále.

Individuální statistiky tohoto HD jsou velmi jednoduché. Muže ovládli kluci z CNC – nejužitečnější byl Mira Mrocek, získal 5 bodů, nejvyšší nához 278 bodů zahráli Filip Křižka a Peťa Roubalík a nejvyšší průměr 239,60 bodu měl Filip Křižka. V ženách kralovala Anička Stromšíková (NO NAME) – získala 5 bodů, měla absolutní nejvyšší nához 288 bodů a průměr 232 bodů. Zbývá nám nejvyšší týmový nához, krásných 781 bodů, který zahrál CNC Produkt. Jindy touto statistikou končíme, ale dnes stojí za zmínku ještě jedna, a to nejvyšší týmový průměr – skvělých 702,00 bodu v podání CNC Produkt

A teď už opravdu končíme a těšíme se na závěrečný 4. HD, který je naplánován na středu 15.8. 2018, rovněž od 18:00 hod.

Výsledky 3. HD - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb