Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Poslední letní Jadranský Mix je za námi

Poslední letní neděli 17. 9. 2023 a dvou měsíční pauze se na herně Jadran Frýdek-Místek opět odehrál oblíbený turnaj smíšených párů Jadranský Mix. Po různých omluvenkách se párů tentokrát sešlo „pouze“ 15. To nás ovšem neodradilo od toho si tento den užít a dobře se bavit. A k tomu si jen tak hodit koulí do kuželek.

Navíc jsme moc rádi, že jsme mohli přivítat i dva páry, které se k tomuto turnaji vrátili po delší době. Doufáme, že si jej užili a zamilovali tak jako my všichni ostatní.

První runda se klasicky rozeběhla v 10h. Šest natěšených párů se do toho opřelo s pěknou vervou a začalo to rychle odsýpat. První runda se tentokrát nesla ve znamení skvělých náhozů a nejlépe v ní uspěla dvojice Agáta Valíčková a Daniel Smilowski (2 463 b.).  O 34 bodů se za nimi se umístili stálice turnaje Dana a Jiří Klusáčkovi (2 429 b.). Další favorité Jana a Karel Orságovi (2 392 b.) si po sobotním vítězném XIV. Valašském půlmarotonu vybojovali třetí místo.

Přesně v poledne se rozeběhla druhá runda, ve které bojovalo 9 smíšených párů. V této rundě byl nejlepším párem Karin a Lumír Pechovi (2 266 b.). Za nimi se umístili manželé Edita a Peter Lyskovi (2 249 b.) a třetí skončil nově složený pár Žaneta Morys a Michal Poprocký (2 236 b.).

Když se podíváme na výsledky zjistíme, že všem ukázali záda Agáta Valíčková a Daniel Smilowski, kterým jen o fous unikla devítková Perfect game a navíc si odnášejí svou první výhru na tomto turnaji. Celkové druhé místo uhájili Dana a Jiří Klusáčkovi a poslední místo na bedně opravdu vydřeli Jana a Karel Orságovi.

Kolo štěstí dnes přineslo radost párům Karin a Lumír Pechovi, Eva Mazurová a Dušan Dovhun, Lenka a Luboš Sivkovi.

Ve výsledcích se můžete podívat i na průběžné pořadí párů v celoroční sérii. 

Všem moc děkujeme za účast na turnaji.

Další Jadranský Mix se odehraje v říjnu a to v sobotu 21. 10. 2023. Obě rundy budou začínat ve svých obvyklých časech v 10 hodin a 12 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Jana a Karel Orságovi

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb