Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Posledním letošním vítězem Jirka Klusáček

Jiří Klusáček

Neděle 18.11.2018 v herně Bowling SKY Ostrava  byla posledním turnajem série POT TOUR v letošním roce. Tentokrát si do herny přišlo zahrát „pouze“ 24 hráčů, což ovšem není vůbec pravda. Zcela výjimečně měl tento turnaj předehrávku, kvůli cestě pravidelných účastníků této série na turnaj do Třebíče a z důvodu nenalezení jiného vhodného termínu, jak v herně, tak také v mém pracovním kalendáři. Takže pokud to sečteme vše dohromady, přišlo si zahrát celkem 33 hráčů.

V předehrávce podal nejlepší a nádherný výkon s naházeným průměrem 205,25 Jirka Klusáček a vytvořil si pěkný náskok. Hezkou hru v předehrávce ještě předváděl Péťa Lysek .

V první rundě při nepřítomnosti Jany Boučkové převzal její formu Jarda Kubiczek a s průměrem 184,5 je vítězem této rundy. V druhé rundě našel svou „ztracenou“ formu Míša Poprocký a dorovnal výkon Jardy Kubiczka na úplně stejnou hodnotu. Míšův vyšší nához 215 rozhodnul o jeho druhém místě a Kuba se pro tentokrát musel spokojit s bronzem. Se svým výkonem a krásným umístěním je určitě spokojen Luboš Sivek. Nejvyšší nához nakonec předvedl Láďa Horák výkonem 225 padlých kuželek, když překonal výkon vítězného Jirky o dvě kuželky.

Mnoholetým pravidlem je roztáčení osudí losu štěstí a čísla postupně přinesla radost těmto hráčům: Jindřich Jung (víno), Tomáš Frydrych (hodinky+propiska) a Milan Motyka (rozmrazovač) od restaurace Málka v Orlové. Za 13. místo do restaurace Magnolie v Orlové může vyrazit Tomáš Frydrych.

Děkujeme všem hráčům za účast. Máme odehraný poslední turnaj této série v tomto roce. Úplně poslední právě probíhajícího ročníku hrajeme 27.1.2019 od 10:00 hodin.

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb