Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Předvánoční nadílka na Kladně …

Dvanáctý turnaj na Vbowlingu Kladno, byl závěrečným speciálem s vyhodnocením letošní série, kterou letos ovládl po jednoroční pauze Vladimír Krucký. Hrálo se za účasti 29 hráčů a po kvalifikaci se mimo vyhodnocení hráčů umístěných v TOP TEN 2017 (celoroční pořadí ZDE), předávala se věrnostní hráčská cena a trefoval se měšec.

Nejprve se losovaly tři poukazy na občerstvení, které putovaly k triu hráčů: Rain, Schönová, Kastl. Poté se předávala věrnostní hráčská cena 2500 Kč, kterou si za 10 účastí odnesl Bohouslav „pašerák“ Ondráček. Nakonec se trefoval měšec s částkou 3000, který číslem 185 vybral Jirka Jemelík. Poslední nadílku, takzvanou exhibiční, dostal do vínku Ladislav Švec, který zahrál v kvalifikaci třikrát 300 po sobě a vzápětí v semifinále přidal do série ještě další dvě devítkové třístovky.

Švíckova forma poté lehce poklesla, přesto nebylo co řešit. Na závěrečném speciálu zvítězil před kolegy ze „Šmoulí roty“ Davidem Rainem a Jánem Ďaďo. Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4. až 7. místě se vtěsnali: Kolář, Malec, Kvasnička, Selnekovič. Konečné výsledky turnaje ZDE.

PS: Nový ročník začíná 25.1.2018, obsazovačka na lednový turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

FOTOGALERIE:

1 – TOP TEN partička hráčů z letošní série ULICE (zleva dole: Švec, Krucký, Malec, stojící Manhart, Ďaďo, Schönová, Márová, Malcová G., Mára)

2 - tři nejlepší celkově na prosincovém turnaji (zleva Rain, Švec, Ďaďo)

3 – výherce věrnostní hráčské ceny Bohuslav Ondráček a výherce měšce Jiří Jemelík se sudičkami Gabrielou Malcovou a Alenou Sovovou

4- hráči z prosincové „šťastné sedmy“ umístění na 4. až 7. místě (zleva Malec, Selnekovič, Kvasnička, Kolář).

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb