Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Premiérové vítězství Daniela Čížka

Ve dnech 18. a 19. října proběhl Praze na Best Bowlingu, na středním mazání, desátý (předposlední) turnaj ze série STORM open 2019.

Kvalifikace se účastnilo 49 hráčů a systémově se hrálo o 25 postupových míst z kvalifikace. Přímou cestu do finále si vybojovalo postupně pět vítězů kvalifikačních rund (Nejezchleba, Synek, Straková, Rain, Čermák) společně s dalšími čtyřmi dle pořadí a umístění v kvalifikaci (Beštová, Včeliš, Vacek, Kolářová). Na postup z kvalifikace do semifinále bylo zapotřebí 785 bodů, ze čtyř her.

semifinále se bojovalo o 7 postupových míst, která doplňovala seznam již známých finalistů. Zde o sobě dávali vědět Libor Mach a Marie Vokrojová, kteří šli přes 900 bodů. Poslední postupující musel mít na svém kontě 781 bod.

Účast ve finále vzdal Michal Včeliš a tak jej nahradil první nepostupující ze semifinále Václav Rác. Po finálových výkonech 202, 231, 264 si připsal do své vizitky první vítězství v sérii Daniel Čížek. Druhé místo vybojoval Aleš Synek a třetí se umístil Lukáš Homola.

Nejlepší hráči ve vedlejších kategoriích:

- nejlepší hráč kategorie P190 – Daniel Čížek

- nejlepší žena – Kateřina Beštová

- nejlepší senioři – Aleš Synek + Marie Vokrojová

- nejlepší hráč výkonnostní kategorii P165 + - Hana Kolářová

- nejlepší junior – Michaela Černíková

 

ŽEBŘÍČEK:

V boji o finanční odměny na prvních třech místech (20 000 Kč, 2. místo 10 000 Kč, 3. místo 7 000 Kč) nastala shoda na prvních dvou místech. Kateřina Beštová a Stanislav Nejezchleba mají shodně 619 bodů. V těsném závěsu s 611 body je Lukáš Homola. V žebříčku se počítá 7 nejlepších bodových umístění a tak po odečtech rozhodne poslední turnaj. Šanci na vítězství má při určité konstelaci ještě i pátý Václav Rác.

Do umístění v TOP 10, kde se hraje o sedm bowlingových koulí může zasáhnout téměř každý až do 22. místa v kategorii dospělých. V kategorii juniorů je boj o tři bowlingové koule jasný. Žebříček >> zde.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb