Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Premiérové vítězství Pavla Vrzala

Po dvouměsíční pauze se hrála na Zličíně Devítka Best Bowling. Příjemným překvapením na úvodním turnaji letošní série byl zájem a samotná hráčská účast, která podstatně zvedla hranici postupu z kvalifikace. Hrálo se za účasti 34 hráčů a v startovním poli se objevilo hned devět nováčků v kombinaci se starými harcovníky. Na postup z kvalifikace, mezi 24 nejlepších, bylo zapotřebí 603 devítkových bodíků.

Po kvalifikaci se v mazací pauze tleskalo a předávalo ocenění hráčům za umístění v TOP 10 loňské sezóny. Poté se odehrálo vyřazovací TRIO semifinále, z kterého postupovalo šestnáct vyvolených do finále.

Závěrečný finálovou část rozehrál nejlépe Jan Kolář ml. výkonem s hodnotou 297, ale v následující hře jej překonal „třístovkou“ Pavel Vrzal, parťák na dráze. Tato dvojice z dráhy číslo sedm to nakonec dotáhla v tandemu až na bednu …

Zvítězil nováček turnajové série Pavel Vrzal, který zahrál nejprve 268, poté 300 a s připočítávanou průměrovou hrou 230 se ocitl v čele hráčského pelotonu. Dvacet tři bodů dělilo od prvého místa Jana Koláře ml. Na třetí pozici byl další nováček turnajové série, po dvou letech se na devítkové bedně objevuje jméno Zdeněk Žabka. Další umístění a bodové zisky do devítkového žebříčku naleznete v příloze.

PS: Příští turnaj se hraje 30.1. 2019, aktuální obsazovačka a volná místa zde.

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší na lednovém turnaji (zleva - Kolář, Vrzal, Žabka)
2 – hráči umístění v TOP 7 na lednovém turnaji (4 až 7. místo, zleva - Ondráček, Košatová, Sovová, Vopička)

3 – dva nejlepší hráči z série 2018 + nejlepší žena turnajové série (zleva - Kolář, Malcová, Malec)

4 – hráči z TOP 10 2018 + nejlepší juniorka (přední řada zleva - Zajíček, Kracík, Márová, zadní řada – Mára, Sovová, Mračko)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb