Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Přespolní se ujali vedení ve sk. A LVDL

Přespolní

Ve čtvrtek 13.7.2017 byl dohrán 1. HD Letní Valašské Devítkové ligy sk. APřespolní (21 bodů) vzali svou letní přípravu více než důsledně a dokonale využili vyrovnanosti skupiny. Jako jediní prošli vítězně všemi zápasy 1. HD a s opravdu velkým náskokem se usadili na průběžném 1. místě tabulky. Díky lepšímu průměru jsou na 2. místě Pivoni (13 bodů). Se stejným početem bodů, ale nižším skórem je na 3. místě StaToVar (13 bodů).

To je prozatím vedoucí trojice skupiny A. Ale že to tak nebude napořád, s tím jistojistě budou chtít něco udělat čtvrtí NO NAME (12 bodů) a pátí Andílci (9 bodů), obhájci prvních dvou míst z loňského letního ročníku. Tabulku v tuto chvíli uzavírají Hrnčíři (7 bodů). Před námi jsou ještě 3 HD a můžeme tedy očekávat nádherné zápasy, protože Přespolní, Pivoni a StaToVar budou chtít své pozice udržet a naopak NO NAME, Andílkům a Hrnčířům se pohled na tabulku jistě nelíbí.

Nejužitečnějším hráčem večera se stal Erik Baránek (Přespolní) se ziskem všech 5 bodů. Jinak ovšem dominovala Iva Fojtíková (NO NAME). Zahrála výborný průměr 228,40 bodů a patří ji i nejvyšší nához kola, 298bodů. Mezi muži se nejvíce dařilo Radku Šoborovi (Andílci) s průměrem 215,75 bodu a nejvyšší hru pak zahrál Marek Maleňák (Pivoni), 278 bodů. Nejvyšší týmová hra má hodnotu krásných 773 bodů a patří NO NAME.

2. HD se se sejdeme ve středu 19.7.2017. Již tuto sobotu se hraje Senior Cup Tour ValMez a máme ještě volná místa. Tak kdo máte chuť si potrénovat v pohodovém turnaji, neváhejte s příhlášením.

Výsledky a statistiky - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb