Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​Přišel ukázal se, přišel znovu, zvítězil

Kvalifikace na březnové finále se hrála na krátkém mazání již v únoru a po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Jaroslav Lorenc, Pepa Bočan, Pavel Vacek. Celkem se kvalifikace účastnilo 41 hráčů, což znamenalo, že do březnového finále postupovalo 24 nejlepších, výsledky kvalifikace ZDE.

Finále se hrálo již na dlouhém, ale „mimořádnému“ návštěvníkovi Jarinovi Lorencovi to nevadilo. Po kvalifikačním průměru 246,50 přidal i finálový 214 a po výkonech 246, 197, 200 a připočítávané průměrové hře 247 zvítězil s 890 finálovými body. Jen o tři finálové body méně měl na svém kontě David Rain, třetí místo vybojoval Pepa Bočan.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Nejezchleba, Hřebík, Honzík, Kvasnička. Zkrátka neodešli ani Matějka, Adamec a Straková, odměnovalo se pořadí až do desátého místa. Kompletní hráčské pořadí třetího turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete zde. Žebříček celoročního pořadí zde.

DUBNOVÁ KVALIFIKACE ROZEHRÁNA:
Ještě ve středu 6.3. 2019 se rozehrála kvalifikace na dubnové finále. Třiačtyřiceti startovnímu poli hráčů vévodí po čtyřech hrách Pavel Vacek, na druhém místě kvalifikace je Karel Vopička a třetí Pepa Colon. Do březnového finále postupuje 24 nejlepších, výsledky kvalifikace zde.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb