Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ráďa Janusz obhajuje vítězství

Radim Janusz

Neděle v herně Bowling SKY Ostrava byla, jak je zvykem hracím dnem série POT TOUR. V současném ročníku jsme už odehráli sedmý turnaj a boje o velké finále začínají nabírat na dramatičnosti. Na bowlingové dráhy se nám ve dvou rundách postupně na start postavilo 34 hráčů. Přišli se mezi nás podívat hráči, kteří tuto sérii ještě nehráli Václav Šimorda, Kristýna Janočková a David Klein.

V první rundě začal nejlépe Martin Kaňa, který byl se svou hrou možná po dlouhé době velmi spokojen a výsledek napovídal, že nějaký ten stupínek na bedně by mohl pro Martina zůstat. Dobrou hru dále předváděl Pavel  Varhaníček a Jirka Klusáček.

Svými výkony do druhé rundy nejlépe „vlítli“ Radim Janusz a Milan Motyka. Oba si hned na úvod hodili „dvoustovečky“. David Klein je starý bowlingový „harcovník“ a při hezkém pokládání koule na dráhu se nechtěl nechat zahanbit. Z našich žen to nejlépe šlo Evě Stašové. Ovšem nejvyšší nához výkonem 234 padlých kuželek předvedla jiná žena, Sylva Mikšovičová.

V konečném turnajovém účtování nakonec první místo s poměrně slušným náskokem patří Radimovi Januszovi. Martin Kaňa s druhým místem může být určitě spokojen. V souboji dvou hráčů na stejné dráze třetí místo na svou stranu strhnul David Klein a Kelímkovi zůstala „nepopulární“ brambora.

V losu štěstí byly na rozdávání celkem čtyři ceny. Z první se mohl těšit Pavel Varhaníček(víno), dále Kristýna Janočková(hodinky +propiska),Vlastimil Kubátko(vajíčka) a Monika Kantková se mohla těšit z vína od restaurace Málka. Losem určené 16.místo pro kupón v hodnotě 200 Kč do restaurace Magnolie v Orlové si převzal Milan Kaplan.

Děkujeme všem hráčům za účast. Osmý turnaj série hrajeme 18.11.2018 od 10:00 hodin. Z důvodu odehrané předehrávky začne druhá runda už v 11:30 hodin.

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb