Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radim Hruškovský urval březnový Senior Cup

Skvělá účast 29 hráčů orámovala třetí turnaj série Senior Cup Tour ValMez, který se v našem centru Xbowling ValMez odehrál ve čtvrtek 9. března 2023. V odpolední rundě se představilo 11 hráčů a večerní runda se pak naplnila plným počtem 18 startujících. A opět to byla parádní jízda.

1. rundě se nám „naháněli“ především dva hráči. Po sečtení výsledků na tom byla o pouhých 6, ale veledůležitých, bodíků lépe Jana Irglová (1005 b.) než Radek Capil, který si připsal magických 999 bodů. Tak nějak jsme tipovali, že by to mohlo stačit na TOP šestku. Na rovinu, 961 bodů třetího Ládi Šmelcera moc nadějí na nějaké vysoké umístění nedávalo, ale zase jsme jednou předbíhali a netrefili se. Úderem 18. hodiny se rozběhla 2. runda. Od začátku diktoval tempo Pepa Novák, v průběhu třetí hry šel do vedení Milan Motyka (hovoříme pouze o pořadí 2. rundy) a v popředí se pohybovali také Tomáš Frydrych, Radim Hruškovský a také Dana Klusáčková s Ivou Fojtíkovou.

Po 4. hře už se rýsovalo, kdo by mohl pomýšlet na bednu. Ze hry postupně odpadli Milan s Tomášem a Ivou a ztrácet začala také Dana. Naopak tempo začal stupňovat Radim Hruškovský a i když mu poslední hra nevyšla dle představ, zastavil se na konečném součtu 1017 bodů a při vyhlašování jen nevěřícně kroutil hlavou, že se to podařilo. To je panečku bilance. Třetí turnaj v našem centru, ještě k tomu prestižní Senior Cup a bác, vítězství. Gratulujeme. Opět druhá jako v únoru skončila Jana Irglová (1005 b.), což je při společnosti, která se od ledna v našem centru schází, parádní výsledek. Samozřejmě, že tím získala i titul nejlepší ženy turnaje. No a bednu doslova a do písmene urval únorový vítěz Pepa Novák krásným součtem rovných 1000 bodů. A pozorný čtenář již ví, že si Radek Capil ke svým 999 bodů může přiřadit třeba nějakou tu bramboru. Třetí nejlepší v 2. rundě byla Dana Klusáčková (958 b.) a tento výsledek jí stačil na uzavření TOP šestky turnaje. Tím pádem je jasné, že pěkné páté místo si nakonec připíše za 961 bodů Láďa Šmelcer.

Po třetím turnaji vypadá pořadí série Senior Cup Tour ValMez následovně. První zůstává Josef Novák (74 bodů), na druhé místo poskočil Radim Hruškovský (72 bodů) a na třetí pozici je nyní Láďa Šmelcer (68 bodů). Nejlepší z žen je Jana Irglová na pátém místě (54 bodů). Průběžné pořadí série je ZDE

A to by bylo z březnového turnaje Senior Cup Tour ValMez vše. Ke čtvrtému dílu se sejdeme za měsíc a turnaj bude rozdělen do DVOU HRACÍCH DNŮ. 1. HD je naplánován na středu 12. dubna 2023 od 15:00 hodin a 2. HD pak na čtvrtek 13. dubna 2023 (v 15:00 a 18:00 hodin). Každá runda bude mí 12 míst, takže se turnaje bude moci zúčastnit až 36 hráčů. OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již připravená a můžete se začít přihlašovat. Děkujeme všem za krásný bowlingový čtvrtek a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb