Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radim Janusz potvrzuje vítězstvím první příčku v základní části

1. - 3. místo

Na start posledního turnaje 6. ročníku se v neděli 27.1.2019 postavilo v herně Bowling SKY Ostrava 35 hráčů. Pořád byla otevřena pro některé hráče možnost postupu do velkého finále a ve vyšších patrech tabulky si to hráči mohli rozdat o nasazení do finálové tabulky. Poprvé si přišel tento turnaj zahrát Radek Novák a jenom kousek chybělo ke známému citátu: "Veni, vidi, vici".

V první rundě to nejlépe šlo Ivovi Ivanovi, který tuto rundu vyhrál před Péťou Lyskem a Láďou Horákem.

Do druhé rundy "vlítnul" excelentně Radim Janusz, kdy jeho první dvě hry měly hodnotu 215 a 235. Druhé dvě hry trošičku polevil, ovšem s krásným průměrem 200, 25 je zaslouženým vítězem devátého turnaje a zároveň uhájil vítězství v základní části rozehraného ročníku. Ráďovi dobře sekundoval náš zmiňovaný nováček v sérii Radek Novák a patří mu druhé místo. Jediný, kdo se vmísil mezi hráče druhé rundy a promluvil do pořadí je Ivo Ivan na třetí příčce. Nepopulární bramborou je tentokrát Pavel Varhaníček. Na doplnění nám chybí uvést hodnotu nejvyššího náhozu, ten je 235 a trošku výše naleznete autora .

Ještě nutno dodat, že hrdinou hracího dne je Marian Gerlašinský, který je zvyklý v turnajích "zametat" spodní příčky, ale ouha, včera neskutečně nádherně zahrané čtyři hry 182,177,178.179, což znamená průměr 179,00 a 5. místo v turnaji. Marian přepsal svou historii - GRATULUJEME !! Jak říká Mariánek : "Stačí jenom protáhnout ruku" .

Štěstí se protentokrát postupně usmálo na Jardu Kubiczka (víno), Mariána Gerlašinského (hodinky), Sylvu Mikšovičovou (vajíčka od Jaruš) a Péťu Adamce (piva od restaurace Málka v Orlové). Stejně jako minule do restaurace Magnolie v Orlové za své 6.místo může opět vyrazit Tomáš Frydrych, je vidět, že se mu tam hodně líbilo.

Skončila nám základní část 6.ročníku. Vítězem je Radim Janusz, druhý Pavel Kusýn, třetí Tomáš Frydrych. Po seřazení tabulky bylo jasné, komu zůstal "ČERNÝ PETR". První smutnou nepostupující je Sylva Mikšovičová. Mezi 24 finalistů se v posledním turnaji nepodařilo probojovat nikomu.

Finalisté budou zapsáni do obsazovačky automaticky. Finále se hraje 10.2. od 10:00 hodin v herně Bowling SKY Ostrava. V případě, že se nemůžete finále zúčastnit dejte vědět co nejdříve, Sylva bude určitě ráda. Obsazovačka na nový ročník bude otevřena po odehrání velkého finále ve večerních hodinách.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na viděnou na startu 7. ročníku 7.4.2019 od 10:00 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série - ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb