Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Říjnový Bébečko dětský turnaj

Alex Čoupek

Jako každou první sobotu v měsíci v Bowlingu Brno se i 6. října 2018 konal BéBečko dětský turnaj. Zúčastnilo se celkem 13 dětí a jako vždy jsme je rozdělili do dvou kategorií – s mantinely a bez mantinelů. Hráli se 4 hry na přidělené dráze. Do celkového skóre se také započítává hendikep podle ročníků narození. PROPOZICE turnaje – klikněte ZDE.

Poctili nás tentokrát svojí návštěvou junioři ze sesterské herny v Blanku. Přijeli společně s jejich trenérkou Bárou, která je na jejich výkony moc pyšná a tak se nám přijeli ukázat. Říkali, že se jim u nás moc líbilo a brzy se za námi přijedou zase podívat! Budeme se těšit.

Na prvním místě v kategorii A - bez mantinelů se umístil náš svěřenec Alex Čoupek (805). Poctivě trénuje již tři měsíce skoro každý den a na jeho výkonech se to opravdu projevuje. O 140 kuželek přehrál jednu z juniorek z Blanska Lucii Hrazdírovou (664) a v těsném závěsu za ní skončil Adam Kopřiva (588).

kategorii B - s mantinely se jako první umístila Kateřina Haxová (517), na paty jí šlapal nováček turnaje David Mikauš (511) a bronz získal Adam Haxa (503).

Navíc jsme měli jednu speciální losovanou cenu – sportovní dres od našeho sponzora SKR – Sýkora Sportwear, který nám dodává i dresy do obchodu.

Některým z hráčů se bowling tak zalíbil, že se dneska po turnaji domlouvali s panem Hromkem na vrtání jejich vlastní koule. V našem specializovaném obchodě máme pestrý výběr věskerého bowlingového vybavení.

Všem dětem moc děkujeme za účast a rodičům za výborné fanouškovské publikum. Budeme se těšit opět první listopadovou sobotu (3.11.2018) na viděnou. Přihlásit se můžete na recepci BB nebo telefonicky - 530 351 500.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb