Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

ROSŤA KALA nedal v červnovém finále CNC PRODUKT CUP nikomu šanci

1. - 3. místo + nej. žena

Již třetí pokračování má za sebou nová bowlingová série CNC PRODUKT CUP. V teplotně letní neděli 3.6.2018 se nakonec v bowlingu SKY Ostrava sešlo 21 hráčů. Zredukovali jsme tedy počet rund na dvě kvalifikační boje mohly vypuknout.

Kvalifikaci hranou na součet 4 her ovládl Mira Kluz (808 b.) před Matějem Vojkovským (807 b.) a Radkem Novákem (795 b.). Společně s touto vedoucí trojicí si přímý postup do finále zajistili také Filip Křižka (782 b.), Jana Pindurová (762 b.) a Iveta Kudelová (756 b.). Smolným hráčem byl Luba Sivek jako první nepostupující do další fáze turnaje.

Dvanáctka hráčů si to rozdala v semifinále o šest postupovým míst a výsledky byly velmi zajímavé. Z bojů vypadli například Pavel RoudnýJarda Rzidký nebo Pepa Novák. Na poslední chvíli se do finále z posledního posupového místa protlačil Rosťa Kala, když o jediný bodík vyřadil Vaška Malurka…..

Ovšem před finále někdo nebo něco polilo Rosťu Kalu živou vodou a předvedl parádní výkon. 503 bodů na 2 hry a v té druhé se už už čekalo, zda padne i PERFECT GAME. Nepadla, nicméně parádní výkon a zasloužená zlatá medaile. Ve velmi výborného hráče roste mladý Matěj Vojkovský (452 b.) a ukázal to i tentokrát. Nejvyšší celodenní průměr, těsně pod hranicí 200 a stříbrná medaile na krku mu jistě sluší. Tu bronzovou si při své premiéře v turnaji zajistil Tomáš Frydrych (403 b.) a současně se stal i vítěze Kategorie B. Pod stupní vítězů pak skončili čtvrtý Andy Bednarz (397 b.) a pátý Radek Novák (396 b.). Janča Pindurová (388 b.) si šestým místem zajistila účast nejen v TOP šestce turnaje, ale stále se tentokrát i Nejlepší ženou červnového CNC PRODUKT CUP.

Po 3. turnaji se ujal vedení série Matěj Vojkovský (135 b.), druhý je Radek Novák (123 b.) a na třetím místě je Andy Bednarz (121 b.). Kategorii B (54 b.) i ženskou kategorii (67 b.) ovládá Iveta Kudelová.

A to by tak bylo asi vše z červnového turnaje CNC PRODUKT CUP. Další, v pořadí 4. díl série je naplánován na neděli 19. srpna 2018OBSAZOVAČKA (klikněte ZDE) je již samozřejmě aktivní.

Díky všem za skvělé nedělní bowlingové odpoledne a večer a těšíme se na Vás v srpnu. Do té doby přejeme krásné prázdniny nebo zaslouženou dovolenou.

Výsledky turnaje – ZDE

Pořadí kategorie A – ZDE

Pořadí kategorie B – ZDE

Pořadí kategorie Ž – ZDE

HDC a kategorie pro srpnový turnaj – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb