Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Rychtáři se dotáhli na vedoucí trojici

Rychtáři

Velmi, opravdu velmí zajímavý byl 3. HD Valašské ligy dvojic v Xbowling ValMez v pondělí 9.4.2018. Pohled na tabulku sice hovoří jasnými čísly, jenže to je jen statistický pohled. Abychom mohli zhodnoti tento večer, je potřeba se vráti o kolo zpět. Po 2. HD se v podstatě pouze řešelo, kdo postoupí do Regionální ligy dvojic z prvního, druhého nebo třetího místa. Jenže když se dva nebo tři perou, čtvrtý se směje.

A přesně takto jsme se na tabulku dívali všichni, zda budou i tentokrát lepší Bombarďáci nebo NO NAMETweeners se kolem protloukali tak nějak zvláštně a při věčném remcání Petra Mikliše to ani nevypadalo, že by Rychtáři něco udělali s bodovým náskokem týmů v tabulce před sebou. Dál byla pozornost upřena na Andílky, zda se jim podaří smazat nákok Candátů a zda Ogaři urvou alespoň nějaký ten bodíček. Jenže pak se vše uzavřelo, sečetlo a spočítalo a ejhle, konečné výsledky hracího večera byly úplně jiné, než jsme čekali.

Vítězným týmem 3. HD jsou Rychtáři (17 bodů) před NO NAME (16 bodů) a o 3. místě Bombarďáků před Andílky (oba 15 bodů) rozhodlo lepší skóre lídra ligy. Tweeners (11 bodů), Candáti (7 bodů) a Ogaři (3 body) tak jen posbírali drobky, co nechali soupeři.

A jak nám zamíchal tento veečer celkovou tabulkou? I nadále vedou Bombarďáci (56 bodú) před NO NAME(49,5 bodu) a Tweeners (43,5 bodu), jenže o pouhý bodík a půl jsou na dohled již Rychtáři (41 bodů). Do konce soutěže zbývají ještě dvě kola, tak uvidíme, jestli tohle je ta rozhodující čtyřka nebo se do soubojů o postup ještě zapojí pátí Andílci (24 bodů) a šestí Candáti (23 bodů). Ogaři (11 bodů) to zřejmě mají již na jaře sečtené.

A jdeme na statistiky 3. HD. Petr Mikliš (Rychtáři) získal jako jediný bodů a připsal si tedy pouze jednu porážku. Co se týče průměru a náhozu, tak tady kraloval Víťa Hasník (Bombarďáci). Připsal si nejen nejvyšší průměr 192,33 bodu, ale je i autorem nejvyšší hry, která má hodnotu 233 bodů. Mezi děvčaty získala Iva Fojtíková (NO NAME) 3 body a Ája Kudělková (Bombarďáci) zahrála nejlepší průměr 169,67 bodu s nejvyšší hrou 203 bodů. Bombarďákům patří i nejvyšší společná hra, opět s visačkou kvality, 444 bodů. 

Máme tedy za sebou 3. HD Valašské ligy dvojic. K 4. HD se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, v pondělí 23.4.2018, začátek tradičně v 18:00 hodin. Již se těšíme na další krásné a bojovné zápasy.

Váš Xbowling Team - bowling ValMez

Výsledky a statistiky 3. HD ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb