Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Senioři opět úřadovali, vítězí Aleš Synek

Listopadový turnaj, byl posledním z letošní série STORM open 200, po kterém následovalo předání cen, za umístění v celoročním pořadí. Účastnilo se jej 64 hráčů a bojovalo se mimo umístění na bedně i o vítěze v dalších kategoriích. V kategorii K165 tj. hráči s výkonností a průměrem do 165 bojovalo 10 hráčů, v kategorii K190 38 hráčů. V kategorii nad 50 let, bylo evidováno 35 seniorů a o prvenství v kategorii bojovalo též 15 žen a 4 junioři

Na postup do semifinále, kam se postupovalo až z 38. místa, bylo zapotřebí 795 bodů, na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 867 bodů ze čtyř her.

Také na posledním turnaji opět úřadovali senioři a obsadili prvé dvě místa, ze tří, na bedně. První místo vybojoval Aleš Synek a druhé Dalibor Dědič. Třetí pozici vybojoval Václav Rác, který potvrdil pozici lídra letošního ročníku.

Další ocenění hráči ve vedlejších kategoriích:

- tři nejlepší senioři: Aleš Synek, Dalibor Dědič, Dušan Závladský

- nejlepší žena: Kateřina Beštová

- nejlepší hráč do 190: Dalibor Dědič

- nejlepší hráč kategorie do 165: Alena Sovová

- nejlepší junior: Libor Rejč

- Konečné výsledky a pořadí ZDE

CELOROČNÍ POŘADÍ, v němž se hrálo o 50 000,- Kč a 10 bowlingových koulí, drobně upravilo umístění na posledním turnaji. Celkove zvítězil Václav Rác s 517 body, Pavel Čermák udržel druhou pozici (506b) a na třetím místě zůstal Jan Kolář (474b). Celoroční žebříček a umístění ZDE.

- Nejlepšími třemi seniory turnajové série byli vyhlášeni: Jan Kolář, Aleš Synek, Stanislav Nejezchleba. Pozice nejlepší ženy a seniorky náleží Marii Vokrojové.

- V TOP 10 byli ještě finančně odměněni: David Rain, Ladislav Švec, Pavel Vacek a Dalibor Dědič.

- Čtyři bowlingové koule pro nejlepší seniory za TOP 10 si odnesli: Vratislav Kulhánek, Svatava Závladská, Jiří Vrážel, Vítězslav Květenský. Pět bowlingových koulí čekalo na hráče výkonnostní kategorie do 190 (Karolína Černíková, Libor Soukup, Anna Petáková, Oldřich Wasserrab, Petr Florík) a jedna pro nejlepšího hráče výkonnostní kategorie do 165. Tu si převzal Milan Chvojka a ceny za umístění obdrželi i další dva hráči v této kategorii, Miloslava Suchánková a Erik Vojtíšek. Kompletní pořadí letošního ročníku najdete níže v přílohách.

PS: Obsazovačka na první turnaj nového ročníku je již otevřena, najdete ji ZDE.

FOTOGALERIE:

obr.1: Tři nejlepší hráči na listopadovém turnaji (zleva Dědič, Synek, Rác).

obr.2: Ceny v celoročním pořadí

obr.3: Tři nejlepší hráči v celoročním pořadí (zleva Čermák, Rác, Kolář).

obr.4: Nejlepší žena v celoročním pořadí Marie Vokrojová

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb