Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Seniorský Mistr Evropy se konečně dočkal i na EBONITE

Sedmdesát dva účastníků, se sjelo, na srpnovo-zářijový turnaj EBONITE. Osmý turnaj VIII. ročníku „áčkové“ turnajové série EBONITE tour se hrál na dlouhém mazacím modelu a oproti minulému turnaji padala hezká čísla a průměry.

Kvalifikaci vévodil Stanislav Nejezchleba s 1404 body (Ø 217 + 17 hdc) a za ním se umístila dvojice z ABL týmu BK Technika, Michal Seidl (1401b) a Ondřej Michal (1394b).

Všichni tři si vybojovali postup přímo do finále a s nimi postupovalo dalších 9 hráčů (Švec,Černá, Vlk, Rác, Petáková, Šimánek, Lorenc, Javůrek, Synek). Hranice postupu do finále byla o sto bodů výše než minule na 1291 bodu.

Na postup z kvalifikace do semifinále, kam postupovali hráči umístění až do 36 místa, bylo zapotřebí 1175 bodu (minule 1157b). Celkem tradičně na semifinále nedorazili někteří hráči a postupovalo se z řady náhradníků až do 39. místa.

Již v semifinále na sebe upozornil ještě nedávno vedoucí celoročního pořadí Tomáš Liebich. Kraloval semifinále s průměrem 214,58 a s 882 body a postupoval z prvé pozice. Poslední z dvanáctky postupujících musel mít na svém kontě 800 bodů.

Do finále se nedostavil Ondřej Michal a paní štěstěna ukázala na Libora Macha, prvého nepostupujícího ze semifinále. Ten chytl šanci za pačesy a ve finále vybojoval v nabité konkurenci druhé místo. První se umístil po výkonech 222, 239, 235 letošní seniorský Mistr Evropy Jiří Vrážel. Třetí na bedně se umístil hráč s nejvyšším průměrem turnaje Jaroslav Lorenc (Ø 221,56).

Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

- nejlepší hráč výkonnostní kategorie P190 – Daniel Čížek

- nejlepší hráč výkonnostní kategorie P165 – Jakub Vlk

- nejlepší junior – Tomáš Liebich

- nejlepší juniorka a nejlepší žena – Andrea Mazalová

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb