Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skupinou A odstartovala Letní Devítková liga

Family Fitness

V neděli 9. června, v době, kdy vrcholily boje Mistrovství Středních Čech ABL jednotlivců, už svůj letošní ročník zahájila zápasy skupiny A společná Letní Devítková liga Xbowlingů Žižkov, Strašnice a nově i Kyje. K tomu adekvátních sestavách jednotlivých družstev a počasí hodícího se než na bowling spíše aktivitám vodním a dovolenkovým, tedy opravdu typicky letním, se sešla kompletní šestice startujících.

Zajímavý mix družstev lig nejnižších i těch z pater ABL nejvyšších si nic nedaroval a jak je vinnou devítkového počítání (při sražení již devíti kuželek prvním hodem je tento hod považován jako strike) běžné, rozdíly se lehce smazávaly. Přeci však nakonec průběžná tabulka ukazuje na ambice účastnivších se, když po čtyřech kolech soubojů každého s každým dojde k posunu do závěrečných, finančně dotovaných finálových skupin A i B, kam postupují Ti nejvýše postavení a jistotu účasti budou míti určitě první dva týmy, s velkou pravděpodobností i třetí v pořadí.

Prozatím to vypadá na ligisty, s 19 body vedoucí Family Fitness a BT Notaxo. Stejně bodů, 15, má i tuto sezonu hrající ve vynikající formě Rollex, hájící barvy lig Žižkovského Xbowlingu. Z výkonů večera je potřeba vyzdvihnout jediný maximální nához hodnoty „devítkové300 Ondřeje Kvasničky (BT Notaxo), jemuž pak patří i pozice průběžného leadera kategorie Nejlepšího hráče s průměrem 245, 60. Mezi prozatím dvěma ženami je tou lepší Jana Lišková (Rollex) s průměrem 212, 20. Ta je současně i ve vedení, spolu s Michalem Benešem (Family Fitness) coby Hráč(ka) Nejužitečnější se 4 body. BT Notaxo jsou poté autory Nejvyššího týmového počinku, prozatím jediného přesahující magické hodnoty přes 800, což se jim podařilo o 3 kuželky.

Druhý hrací den této pouze „Žižkovské“ skupiny je na pořadu již za 14 dní a to opět v nedělním termínu 23. června od 19:00. Pro případné zájemce účasti ještě nabízíme místo ve dvou skupinách, jejichž program bude teprve rozehrán a nejsou doposud kompletní…

Výsledky a statistiky - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb