Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skvělá atmosféra na Strašnických Dvojicích

Neděle 14. května patřila na herně Strašnického Xbowlingu letošnímu pátému turnaji celoroční série Strašnických ProShop Dvojic. Již se nám ustálil počet startujících dvojic a zejména ty, co chodí pravidelně a své přihlášení si kontrolují, opět na hernu přinesli kromě svého náčiní i skvělou atmosféru, takže všem děkujeme za další z fajn večerů.

Neb zde se jedná o dvojice sčítané, bez jakýchkoli pomocných handicapů, v kvalifikaci si všichni hráči i hráčky odehráli tři hry čili šest coby pár. Podle pořadí poté po mazací pauze následovalo semifinále, kde znovu od nuly každá dvojice odehraje hry čtyři čili hráč dvě a zde již se lámal chleba, když semifinále hráli všichni vyjma Jakuba NovákaMartinem Klichou a Ti, ačkoli byli po úvodních hrách pátí, díky povinnostem v bohužel souběžně hraném ABL dále pokračovat nemohli. Nejlepší šestice po semifinále pak postoupila do bojů závěrečných, tedy finálových. Těmi, komu se to ještě podařilo, byli s 352 body Petr KošařPavlem Malíkem, naopak 594 bodů premiérově startujícím Evě a Zdence Kopeckých již na postup nestačilo a dámy si alespoň na cestu domů přibalily cenu útěchy pro první nepostupující pár.

Pro semifinále jsou dvojice na dráhy nasazovány sestupně dle výsledků úvodních her, pro finále si již účastnivší se své oblíbené volí. Nakonec i závěrečné hry byly velice zajímavé a kupříkladu o pozici bronzové, respektive stříbrné rozhodoval při součtu 738 bodů Dušana Kovaříka a Martina Palase i Michala BenešeJosefem Hladíkem pouze vyšší výkon jednotlivce, jenž měl Josef Hladík hned dvakráte vyšší. Vítězi se stali zřejmě Ti nejméně favorizovaní, ačkoli již v semifinále byli těsně první, a to Michal HavelkaOndřejem Košatou za finálový součet 760 bodů. Čtvrtá skončila dvojice Martin Kleiman a Luděk Hrnčíř, když druhý jmenovaný přes méně úspěšné finále na turnaji zářil a posbíral ceny coby Nejlepší muž i autor Nejvyššího výkonu a to krásnými 255 body. Páté místo patřilo dalším elévům turnaje, a to dvojici Pavla Žáčková a Gabriel Limburský, když Pavla návrat na Strašnickou hernu po delší odmlce ozdobila ocenění pro Nejlepší ženu večera.

Další turnaj série je na programu v neděli 25. června, kam je již obsazovačka otevřena a všichni srdečně zváni.

Tento turnaj se připojuje k podpoře charitativní akce CHARITA PRO EVULKU, když z veškerých turnajů měsíce května pořádaných na herně Bowlingu Vojkov, Xbowlingu Strašnice a Xbowlingu Prosek Duo je ze startu každého hráče přispíváno 50,- Kč na tuto dobrou věc. Nadto z turnajů Strašnické ProShop Dvojice a Prosecká Popo DUOjka je věnována rovná polovina z celého vybraného startovného.

Proto každý, kdo se jakéhokoli turnaje zúčastní, nejen, že si může vyhrát nějakou ze zajímavých cen, bavit se bowlingem, ale přispět hlavně chvályhodných způsobem.

Prozatím odehranou Proseckou ProShop Desítkou, Strašnickou Popo Devítkou, Vojkovskou Desítkou a Strašnickými ProShop Dvojicemi jsme již na částce 5800,- Kč.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb