Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Standa Nejezchleba se stává lídrem soutěže

Kvalifikace na březnové finále se hrála na dlouhém mazání již v únoru a po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Pavel Vacek, Karel Vopička, Josef Colon. Celkem se kvalifikace účastnilo 43 hráčů, což znamenalo, že do finále třetího turnaje postupovalo 24 nejlepších a postupová hranice byla na 735 bodech. Výsledky kvalifikace ZDE.

Finále se hrálo již na středním, což vyhovovalo nejvíce Standovi Nejezchlebovi a po výkonech 237, 203, 234 a připočítávané průměrové hře 183 zvítězil s 913 finálovými body. O dvacet dva bodů méně měl na svém kontě Lumír Hřebík, třetí místo vybojoval opět Pepa Bočan.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: David Rain, Vacek Pavel, Liebichová Ingrid, Matějka Antonín. Zkrátka neodešli ani Miloš Jirsa, Miloslava Suchánková Jan Suchánek neb se odměňovalo pořadí za umístění až do desátého místa.

Kompletní hráčské pořadí třetího turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

KVĚTNOVÁ KVALIFIKACE ROZEHRÁNA:
Ještě ve středu 10.4. 2019 se rozehrála kvalifikace na květnové finále. Třiačtyřiceti startovnímu poli hráčů vévodí po čtyřech hrách Ondra Kvasnička, na druhém místě kvalifikace je Stanislav Nejezchleba a na třetím Josef Bočan. Do březnového finále postupuje 24 nejlepších, výsledky kvalifikace jsou v příloze.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Hřebík, Nejezchleba, Bočan)

2 – TOP 10, hráči umístění 4 až 10. místě (zleva Matějka, Liebichová, Rain, Jirsa, Suchánek, Suchánková)

3 – nejlepší žena, Ingrid Liebichová

Výsledky turnaje

Žebříček celoročního hodnocení

Nová kvalifikace 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb