Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Standa Nejezchleba vítězí na srpnovém finále

Ve středu 8. srpna se hrálo osmé finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v červenci a účastnilo se jí 35 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Straková, Čermák, Sovová a na postup do finále bylo zapotřebí mít pouhých 676 bodů ze čtyř her.

Druhé prázdninové finále bylo v režii Standy Nejezchleby, který po výkonech 236, 236, 170 a připočítávané průměrové hře 192 zvítězil s těsným náskokem před Davidem Rainem, třetí místo vybojoval Jaromír Malec.
V TOP 7 si body a ceny za umístění rozebrala „dámská trojka“ ve složení Sovová, Straková, Košatová kterou doplňoval Zdeněk Havlíček.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí nedoznal příliš velkých změn, přestože se již poprvé odečítalo. V čele si upevnil pozici Stanislav Nejezchleba (580b) ale na druhé místo vystoupal s 524 body David Rain a na třetí s 490 body Pavel Vacek. Nejlépe umístěným seniorem za TOP 3 je Antonín Matejka, nejlépe umístěným hráčem P190 za TOP 3 je Josef Colon. Pozice nejlepší ženy je momentálně v držení Renáty Košatové.
KVALIFIKACE NA ZÁŘIJOVÉ FINÁLE ROZEHRÁNA:

Ještě ve středu 8.8.2018 se rozehrála kvalifikace na zářijové finále. Kvalifikaci, z které si hráči přenáší průměr jako jednu hru do finále. Kvalifikaci vévodí Standa Nejezchleba, před Pavlem Čermákem a Pavlem Vackem. Obsazovačka a volná místa na zářijový turnaj zde.

Výsledky kvalifikace – ZDE

FOTOGALERIE:

1 - tři nejlepší celkově (zleva Rain, Nejezchleba, Malec)

2 – TOP 7, hráči umístění 4 až 7. místě (zleva Košatová, Sovová, Straková, Havlíček)

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb