Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Stanislav Nejezchleba řádil

Ve středu 18. října se hrálo desáté finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v září a účastnilo se jí 36 hráčů a výborně v ní zahrál David Rain, na paty mu šlapali Stanislav Nejezchleba a Vratislav Kulhánek. Posledním postupujícím z kvalifikace do srpnového finále byla Kateřina Brůčková s 702 body ze čtyř her včetně handicapu.

Výše dva již zmiňovaní hráči zahráli výborně i ve finále a umístili se na bedně. Řádil Stanislav Nejezchleba a dotáhl to k vítězství, Vratislav Kulhánek se umístil druhý a třetí do party se přidal Habtegabriel Teame. V šťastné sedmě od čtvrtého místa se umístili: Vacek, Egert, Liebichová, Květenský.

- Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Ingrid Liebichová

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie do 165 se stal Miloš Jirsa

- Výsledky turnaje ZDE

CELOROČNÍ POŘADÍ: v sérii se počítá sedm nejlepších umístění a tak se potřetí odečítalo a opravovaly bodové zisky. Žebříčku celoročního pořadí v boji o tři bowlingové koule nadále vévodí Jan Kolář (464b) před Ladislavem Švecem (446b). Třetí v pořadí zůstává Vratislav Kulhánek, který polepšil bodový zisk na 407 bodů. Nejlépe hodnoceným seniorem za TOP 3 je nyní Habtegabriel Teame (392b), nejlépe umístěnou ženou za TOP 3 je Irena Straková (373b). Nejlépe hodnoceným hráčem v kategorii do 165 Jan Suchánek (340b), nejlepším juniorem je Lukáš Jelínek (247b). Žebříček celoročního hodnocení s rozpisem vybojovaných bodů ZDE.

KVALIFIKACE NA LISTOPADOVÉ FINÁLE ROZEHRÁNA: ještě ve středu 18.10.2017 se rozehrála nová kvalifikace na poslední finále letošního ročníku, výsledky jsou ZDE.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb