Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

STORM 1. turnaj, průb. výsl. 3. den

V Praze na centru Best Bowling odstartovaly 11.1.2018 předehrávky 1. turnaje série STORM OPEN 200. Systém čtyř kvalifikačních her, čtyř her v semifinále a čtyř her ve finále zůstává stejný jako loni. Úvodní turnaj je spojen s doprovodnou akcí Xshopu a účastníci turnaje mají možnost si zakoupit kouli za zvýhodněných podmínek (viz obrázek).

Lednový STORM se hraje na krátkém mazacím modelu, na kterém se hrál již i turnaj Sprinter a bojuje se o 38 postupových míst z kvalifikace. Turnaj odstartovaly čtvrteční a páteční předehrávky, kvalifikace pokračuje v sobotu dle vypsaných kvalifikačních rund. Volná místa najdete na www.obsazovacky.cz.

1. hrací den: do hry se zapojilo šestnáct hráčů a kvalifikaci vévodí s 805 body a průměrem 197,25 Teame Habtegabriel. Na druhém místě je Daniel Čížek a třetí pozice náleží Pavlu Čermákovi. Výsledky z prvého dne jsou zde.

2. hrací den: do hry se zapojilo již třicetšest hráčů a na čele se vyměnila kompletně vedoucí trojice hráčů. V čele kvalifikace je nově s 914 body Jaromír Malec, o druhé a třetí místo se shodným počtem 885 bodů se dělí Jan Kolář a Josef Bočan. Bojuje se o 14 míst, které zaručují přímou účast ve finále a o dalších 24 míst (15. až 38 místo), které hráčů zaručují postup a účast v semifinále.

- Průběžné výsledky po druhém dnu zde.

- Průběžné výsledky z třetího dne: konečné výsl. kvalifikace zde, výsledky semifinále zde.

PS: Plánované sobotní časy pro semifinále jsou od 15.30 hod. a finále od 17.20 hod. 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb