Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Stylem start-cíl opět zvítězili Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml.

1. - 3. místo

Ve středu 13.3. se v chomutovském Strikelandu na 3. BBO turnaji dvojic sešlo 46 hráčů, z toho 10 z Velké Británie, kteří zde strávili příjemný firemní společensko-sportovní večer. I když šlo o naprosté bowlingové nováčky, jedna z dvojic se dokonce probojovala do semifinále a nakonec obsadila 15. místo. Kvalifikaci i semifinále ovládli Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml., ani ve finále to nebylo jinak a kluci stejně jako v únoru zvítězili, navíc byli oceněni za nejvyšší nához 246. Druhé místo obsadili Petr Heligr s Ríšou Soukupem a třetí Bára a Zdeněk Márovi. V osmičce nejlepších se dále umístili Olda Pour s Kájou Růžičkou, Milan Bittersmann s Martinem Bulou, Jirka Borovec s Dušanem Mrvišem, Jakub a Oto Szakosovi a Eliška Bulová se Štěpánem Heligrem. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí dvojic (v žebříčku aktuálně figuruje 34 dvojic a zde jsou průběžně nejlepší): Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml. (111 b), Petr Heligr, Ríša Soukup (89 b), Bára a Zdeněk Márovi (86 b), Toník Nahodil, Oto Szakos (74 b) atd.

Celoroční pořadí jednotlivců (v žebříčku aktuálně figuruje 61 hráčů a zde jsou průběžně nejlepší):    Ondra Heligr (111 b), Vašík Kordulík ml. (111 b), Oto Szakos (98 b), Petr Heligr (89 b), Ríša Soukup (89 b), Zdeněk Mára (86 b), Bára Márová (86 b), Kája Růžička (79 b), Toník Nahodil (74 b), Jirka Forman (66 b), Vašek Nedbálek (66 b), Martin Bula (60 b) atd. Kompletní žebříčky najdete v přílohách.

Děkujeme Strikelandu Chomutov a hráčům za účast, budeme se na vás těšit nejen na 4. BBO dvojicích Strikeland 10.4. - obsazovačka, ale i 17.3. na BBO tour a 31.3. na BBO devítce Strikeland.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb