Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V pátek odehrál i nejmladší hráč Summer Cupu

Sobota, 19.8.2017.

Jen posledních několik hráčů dnes v sobotu odehraje poslední kvalifikační hry a tak již dnes pro Vás přinášíme výsledky ve všech 4 kategoriích. Počítejte jen s tím, že hráči na posledních postupových místech to ještě nemají jisté na 100% a musí počkat na konečné výsledky do 16:00 kdy zveřejníme konečné oficiální pořadí. 

Turnaj je rozdělen do 4 kategorií a zajímavostí turnaje je to, že hráčky s průměrem pod 155 mohou při dobrém výsledku postoupit jak do své kategorie D, ale také do finále žen což je kategorie C.

Na webu www.obsazovacky.cz jsou již otevřeny finálové obsazovačky do kterých jsem u kategorie A + B + C již předepsal postupujícíc hráče (kromě těch na posledních místech - ty doplním po odehrání dnešních posledních kvalifikačních rund).

Tímto požádám hráče v kategorii D aby se sami zapsali do obsazovačky a také požádám hráče, kteří postoupili a v neděli na své finále nepřijdou aby nám tuto skutečnost zavolali na 608 862698 a nebo napsali na mail : info@xbowling.cz

Kategorie A - výsledky ZDE      obsazovačka kategorie A na finále ZDE 

Kategorie B - výsledky ZDE      obsazovačka kategorie B na finále ZDE 

Kategorie C - výsledky ZDE      obsazovačka kategorie C na finále ZDE 

Kategorie D - výsledky ZDE      obsazovačka kategorie D na finále ZDE 

 Pokud je Vám něco nejasné a nebo potřebujete informace volejte 608 862698

Pátek, 18.8.2017. Již tuto neděli se hraje finále letního SUMMER CUPU- celkem budou 4 finále, každá kategorie má své vlasní finále - níže uvádíme časy kdy jednotlivá finále začínají. U kategorie A + D postupuje celkem 24 hráčů a tak budou 2 rundy - ještě dnes v noci otevřeme obsazovačku a hráči se mohou napsat v které rundě chtějí hrát. U kategorie B + C je jen jedna runda a tak tam postupující hráče předepíšu sám.  

Ve výsledkové listině jsou postupující hráči zabarveni a tak se můžete podívat kdo postupuje - tímto ale žádáme ty hráče, kteří jsou ve finále, ale hrát nebudou aby nám dali vědět - jejich místa nabídneme dalším hráčům v pořadí.

Finále kategorie A : Xbowling Žižkov neděle od 11:00

Finále kategorie B : Xbowling Žižkov neděle od 16:00

Finále kategorie C : Xbowling Žižkov neděle od 19:00

Finále kategorie D : Xbowling Strašnice neděle od 12:00

Průběžné výsledky po čtvrtečních rundách ZDE

Čtvrtek, 17.8.2017. Pomalu a jistě se blížíme do finále velkého letního turnaje SUMMER CUP 2017. Do kvalifikace se zatím zapojilo skoro 170 hráčů a počet startů bude kolem 430, což znamená, že v měšci bude kolem 21.000,- Kč. Ve středu se opět zapojilo několik nových hráčů a nejlepším z nich byl Jarda Lorenc, který potvrdil, že je právem jedním z nejlepších českých hráčů - na první pokus zahrál rovných 1400 a zařadil se na 3 místo.  

Také v kategorii B se hned 2 hráči probojovali do finále - navíc Stanislav Engelman (viz foto s Jardou Lorencem) dokonce na 1.místo s náhozem 1299. Ale skvěle zahrál i Jan Roth ve Strašnicích a s náhozem 1279 je 6.místě v kategorii B. 

Finále všech kategorií se hraje v neděli - zítra zveřejníme výsledkové listy každé kategorie zvlášť aby jste věděli kdo všechno postupuje. V sobotu odpoledne bude otevřena navíc finálová obsazovačka pro každou finálovou skupinu a níže připomínáme časy zahájení finále :

Finále kategorie A : Xbowling Žižkov neděle od 11:00

Finále kategorie B : Xbowling Žižkov neděle od 16:00

Finále kategorie C : Xbowling Žižkov neděle od 19:00

Finále kategorie D : Xbowling Strašnice neděle od 12:00

Pokud jste se probojovali do finále a hrát v neděli nebudete dejte nám to vědět - děkujeme

Průběžné výsledky po středečních rundách ZDE

Středa, 16.8.2017. A teď jde již jde do tuhého, před námi je posledních několik kvalifikačních rund a hlavně v kategorii A a nebo B je k postupu do nedělního finále potřeba zahrát dost vysoká čísla. V úterý se to ale podařilo hned dvěma hráčům, v kategorii A se na posledním postupové místo dostal Stanislav Semerák (1252) a v B-čku se to povedloRichardovi Noskovi, který zahrál 1242.

Pokud by jste si v neděli chtěli zahrát finále tak máte poslední šanci - kvalifikační rundy se hrají do soboty a nějaká volná místa stále ještě máme.

Zároveň žádáme ty hráče, kteří se do finále probojovali, ale v neděli hrát nebudou aby nám dali vědět - volné místo nabídneme dalšímu v pořadí.

Průběžné výsledky ZDE

Úterý, 15.8.2017. Další kvalifikační den je za námi a pomalu a jistě se začíná rýsovat složení čtyř finálových kategorií. Jak jistě víte tak turnaj je rozdělen do 4 kategorií a každá má své vlastní finále. Zajímavostí SUMMER CUPU je možnost hráček s průměrem pdo 155 postoupit jak to finále v kategorii D, ale také v kategorii C - momentálně jsou to 3 hráčky.

V pondělí se nic zásadního nestalo - jen nezi finalisty v kategorii B se probojoval Jan Suchánek. Počet startů opět o něco vzrostl a sám jsem zvědav kolik nakonec bude v měšci.

Máte poslední šanci jak se do pořadí probojovat - posledních pár rund je před námi

Zároveň žádám hráče, kteří jsou mezi finalisty a hrát finále nebudou aby nám to co nejdříve dali vědět, místo Vás povoláme náhradníky

Průběžné výsledky ZDE

Pondělí, 14.8.2017. V neděli se hrálo pouze ve Strašnicích a změnu v pořadí zaznamenala hlavně kategorie C - výborně zahrála Gabriela Malcová, která skočila na 3.místo. Do TOP 12 se také zařadila Edita Mazzaferro, která má na svém kontě 1145 a tím 10.místo. Celkem již máme přes 400 startů a tak v měšci bude více jak 20.000,-

Poud máte zájem si přijít zahrát - máte poslední týden šanci 

Průběžné výsledky ZDE

Neděle, 13.8.2017. Hned 24 hráčů se sešlo v sobotu na Žižkově k dalšímu kvalifikačnímu dni letního SUMMER CUPU - celkem tedy již kvalifikaci odehrálo přes 150 hráčů a počet startů se rychle blíží k 400. Že Václav Rác nezahrál ve Strašnicích Perfect Game náhodou bylo vidět i na Žižkově - svůj celkový výkon si vylepšil a s náhozem 1336 se posunul na 11.místo. Dnes celkově v kategorii A padala vysoká čísla a na postup do finále mezi 24 nejlepších je potřeba mít zahráno přes 1227.

Druhým nejlepším hráčem dne se stal Pavel Harašta, kterého hned následuje jeho bratr z Východních Čech Jiří Harašta s Vratislavem Kulhánkem, kteří mají naprosto stejný součet, akorát Vráťa má vyšší handicap - dělí se o 14 a 15 místo.

Poslední týden mají hráči na to, aby si své výkony polepšili a probojovali se do finále.

Průběžné výsledky ZDE (barevně označení hráči jsou na postupových pozicích) 

Pátek, 11.8.2017. Ve čtvrtek se kvalifikace SUMMER CUPU hrála pouze na Žižkově a po odehrání 6-ti měli na svém kontě nejvyšší náhozy manželé SuchánkoviJan Suchánek zahrál v kategorii B 1185 bodů, ale i přes tak vysoké číslo to v kategorii B na postup stačit nebude. O mnoho veselejší ale může být Miloslava Suchánková, která v D kategorii je jasnou postupující, ale také

v kategorii C se posunula mezi finalistky a tak je možné že si zahraje hned finále dvě (stejně tak jsou momentálně na tom i Marie Kořínková a Irena Sopková).

Průběžné výsledky ZDE

Čtvrtek, 10.8.2017. Další hráči si v úterý a středu odehráli kvalifikaci na SUMMER CUP - počet již odehraných hráčů je necelých 150 a celkově v měšci máme již skoro 20.000,- Kč - ještě máme před sebou několik kvalifikačních dnů a tak je velká šance, že opět bude v měšci přes 20.000,- Ve středu se zadařilo na Žižkově Lukášovi Homolovi, který zahrál 1399 a s tímto číslem se zařadil na 3.místo.

Dalším hráčem, který se posunul do finále byl Aleš Synek, který ve Strašnicích zahrál rovných 1300 a je na 13 místě v A kategorii.

V dalších kategoriích se nic již nezměnilo - takže posledních pár dní s možností si kvalifikaci zahrát - volná místa v rundách stále jsou.

Průběžné výsledky ZDE

Pondělí, 7.8.2017. Posledních 14 dní kvalifikací je před námi a letní Summer Cup už má ve svém měšci částku přes 15.000,- O víkendu se opět hrálo několik rund a nejlepším hráčem se stal David Rain, který na Žižkově zahrál 1389 a posunul se na průběžné 3 místo. Pěkně zahrál i Petr Ondrejec v B-kategorii a jeho 1222 ho zařadilo mezi postupující.

Turnaj pokračuje dalšími kvalifikačními rundami po celý tento týden a tak pokud máte zájem si přijít zahrát a nebo jen tak zatrénovat tak se přihlaste.

Průběžné výsledky barevně jsou označeni momentálně postupující hráči) ZDE

Pátek, 4.8.2017. Summer Cup jede na plný pecky - každým dnem se do kvalifikačního pořadí zapíše několik hráčů a stejně tak tomu bylo i ve čtvrtek - nejlepší hráčem dne byl Aleš Drábek, kterému se zadařilo ve Strašnicích a výkonem 1379 se zařadil na průběžné 3.místo jak v kategorii A, tak i celkově.

V průběžném pořadí již máte barevně označeny ty hráče, kteří v jednotlivých kategoriích jsou momentálně na postupových místech. U žen v kategorii D je Maruška Kořínková a Irena Sopková označeny jak žlutou barvou tak i růžovou - obě dvě totiž momentálně postupují jak do finále D, tak ale i do finále C (kategorie ženy).

Pro ty kteří si chtějí SUMMER CUP zahrát je stále dost volného místa tak neváhejte a přihlaste se a nezapomeňte i na možnost vyhrát část z nabobtnaného měšce v kterém je již kolem 15.000,- Kč a každým dnem se plní více a více 

Průběžné pořadí ZDE

Čtvrtek, 3.8.2017. Ve středu se pozornost v rámci kvalifikace SUMMER CUPU upřela do Strašnic. K prvnímu svému startu si přijel z Plzně zahrát Václav Rác a v předposlední hře tam poslal nekompromisní PERFECT GAME 300, získal tak prémii 3000,- Kč za první oficiální 300-ku ve Strašnicích a také si zajistil postup do finále turnaje. Ale ve středu to padalo i dalším hráčům...

Na Žižkově zahrál pěkně Jan Fleischmann stAleš Drábek (oba kategorie A) a také Jaroslav Lacina, který se v kategorii B posunul na 9.místo. Mezi ženami se do finále určitě dostane Maruška Kořínková, která hraje v kategorii D, ale i mezi ženami v C-ku bude hrát finále (stejně zatím je na tom i Irena Sopková).

Průběžné výsledky - barevně jsou označeni ti kteří by momentálně postupovali do finále ZDE

Středa, 2.8.2017. V pondělí a hlevně v úterý se do letního SUMMER CUPU i přes neskutečné vedro zapojilo několik nových hráčů a také dost re-entristů. Všechny ale zastínil Ladislav Šimánek, který zahrál jako první hráč přes 1400 bodů - průměr 233 a jelikož nemá žádný HDC tak je zatím na druhém místě, ale jasně s nejlepším průměrem.

Do kvalifikace se již zapojilo 110 hráčů, ale do konce kvalifikací je ještě dost času a tak je možné, že počet hráčů bude obdovný jako v loňském roce.

Od dnešního dne budou ve výsledkové listině zabarveni hráči kteří jsou aktuálně mezi postupujícími - kromě kategorie A a u D kategorie jsme zatím odbarvili jen 12 hráčů (příště už bude barevná celá 24-ka)

Průběžné pořadí ZDE

Neděle, 30.7.2017 Jsme v polovině kvalifikace - celkem už máme za sebou 200 startů a celkový počet prvních startů je již 106. V měšci tedy již teď máme 10.000,- a to máme ještě polovinu kvalifikace před sebou - očekáváme tedy MĚŠEC naplněný částkou přes 20.000,- Kč. V sobotu se dařilo nejlépe dvěma hráčům - v kategorii A zahrál 1237 David Rain a je v kategorii na 10 místě. 

Pak v B kategorii se dařilo Pavlovi Štafovi a za 1270 je v B-čku na 4 místě. V pátek také odehrála svůj další start Jana Schönová která je v ženách na 2 místě, ale svůj předešlý výkon už nezlepšila.

Kvalifikace se hraje opět skoro každý den a tak pokud Vám bude v tomto týdnu vedro přijďte se zchladit na Summer Cup 

Průběžné výsledky napříč kategoriemi : ZDE

Čtvrtek, 27.7.2017. Včerejším dnem se do kvalifikace SUMMER CUPU zapojilo již 100 hráčů - jelikož je turnaj součástí FIRO-tour Bodovacího žebříčku budou mít nejlepší hráči ze všech kategorií dost bodů. Zároveň celkový počet startů se již blíží počtu 300 a to znamená, že v MĚŠCI bude již 15.000,- Kč. Kdo si ještě nezahrál máte stále ještě čas do 19.srpna kdy kvalifikace končí. Ale jak se měnilo pořadí při úterních rudách?

Nejlépe zahrál ostravský David Klein, který sice nepokořil svůj první výsledek, ale i tak zahrál pěkné číslo na 1200. 

Volných míst je v obsazovačce stále dost a tak neváhejte si přijít zahrát - a POZOR prémie 3000,-  za PERFECT GAME 300 ve Strašnicích stále leží u nás v pěněžence!!!!

Průběžné výsledky napříč kategoriemi : ZDE

Středa, 26.7.2017. Máme tady další pokračování letního turnaje SUMMER CUP - a opět máme výsledky, které zahýbaly pořadím na čelních místech - celkem se již počet hráčů blíží 100. Nejlépe zahrál Petr Ivanciv, který zahrál 1337 bodů a připsal si tak průměr 222,8, který ho řadí na průběžné 5. místo v celkovém pořadí. 

V ženách nastoupila ale Dáša Flegelová, která se díky výkonu 1305 zařadila na první místo v tabulce žen. Mimo jiné se také do hry zapojil první z juniorských hráčů Lukáš Jelínek, který si zahrál 1182 bodů.

Ostatní se sice snažili probojovat na lepší umístění, což u některých bylo i přes velkou snahu zatím nedosažitelným cílem.

Průběžné výsledky napříč kategoriemi - ZDE

Pondělí, 24.7.2017. Poslední odehrané rundy znamenaly několik zásadních změn v pořadí jednotlivých kategorií. Summer Cup jsou vlastně 4 turnaje v jednom a i tak i finále Summer Cupu bude hned 4x - každá kategorie má své vlastní. Následně celkové pořadí pak bude kvůli Bodovacímu Firo-tour žebříčku ale jen jedno - což je velká výhoda hlavně pro úspěšné hráče v kategorii D. Poprvé také zvěřejňujeme všechny 4 kategorie zvlášť, abyste viděli, jak to v nich vlasně vypadá.

V kategorii A se na druhé místo vyhoupl Karel Jašek 1351 a hned na čtvrté pak Pavel Javůrek 1350 a dobře i zahrál Martin Russ (6 místo a 1311) - kategorie A je na špici hodně vyrovnaná.

Průběžné výsledky kategorie A - ZDE

V kategorii B máme nového lídra - až z Ostravy si přijel zahrát David Klein a hned to bylo 1296 a průběžné 1 místo. ¨

Průběžné výsledky kategorie B - ZDE

V kategorii C máme také novou vedoucí a to dost výrazně se na 1 místo probojovala Jana Schönová, která má 1270

Průběžné výsledky kategorie C - ZDE

V kategorii D se zatím na špici nic zásadního nezměnilo - skoro od prvního dne vede Petr Žalud s náhozem 1121

Průběžné výsledky kategorie D - ZDE

Celkové průběžné výsledky ZDE

Čtvrtek, 20.7.2017. Summer Cup pokračoval dalšími rundami jak na Strašnicích, tak i na Žižkově, nejlepším se na Žižkovské herně stal Karel Jašek, který se snažil zaútočit na nejvyšší umístění, ale zatím se mu podařilo pokořit dosavadního leadra ze žižkovské herny Teame Habtegabriela, když zahrál 1339 bodů a dosáhl tak průměru 223,16.

Druhým hráčem dne se stal Ladislav Švec, který zahrál průměr 213,5 a i přes slibný začátek nedokázal čelit Karlu Jaškovi.

Na Žižkov dorazily také další ženy a do čela se na hracím dni dostala Michaela Čiperová s průměrem 180,83.

Ve Strašnicích opět skvělou hru zahrál Petr Ekstein, který se opět dostal přes 1300.

Do měšce se tak přidalo dalších 1.550,- Kč a vidina částky přesahující 20.000,- je velmi pravděpodobná a možná se dostaneme i na rekordní částku.

Průběžné výsledky turnaje ZDE

Středa, 19.7.2017. Další hrací den má za sebou kvalifikace Letního SUMMER CUPU, do bojů o postup se již zapsalo více jak 60 hráčů a celkově již máme evidováno kolem 200 startů což znamená, že v měšci je již částka 10.000,- Kč. Hráčem úterních rund byl Lukáš Obrusník, který zahrál 1168, který se tak v kategorii B dostal na 7 místo.

Turnaj pokračuje celý týden dalšími rundami a tak pokud máte zájem si přijít zatrénovat tak se zapište do obsazovačky.

Průběžné výsledky turnaje ZDE

Úterý, 18.7.2017. V neděli se v rámci letního Summer Cupu odehrála jedna runda, v které bylo jen 5 účastníků a jedním z účastníků byl i náš nový strašnický bowler Tomáš Plechata (český reprezentant), který hrál jako sparing partner a ve své páté hře zahrál první oficiální čisté 300-kilo neboli Perfect Game ve Strašnicích - gratulujeme - ale jelikož se zaměstnanci do výsledků turnaje nepočítají, tak ani prémie 3.000,- nebyla vyplacena a naše akce platí dál. Teď už víme, že to hodit lze, tak si přijďte do Strašnic zahrát a 3000,- Kč si odnést.

Kromě Tomáše Plechaty zahrál také velice pěkně Petr Horáček, který díky svému náhozu 1290 se probojoval na průběžné 5. místo.

Summer Cup pokračoval v pondělí dalšími 2 rundami a žádné zásadní změny se nekonaly. Na čele je stále Petr Ekstein a kategorii A, v kategorii B vede Václav Zmatlík, v ženách je nejlepší Anežka Lencová a kategorii D (hráči s průměrem pod 155) vede Petr Žalud. Dnes byl na Žižkově nejlepší Andrej Paračka a ve Strašnicích Lukáš Jakovec.

Turnaj pokračuje opět dalšími rundami jak dnes tak po celý týden - pokud máte zájem, přijďte si zahrát.

Průběžné výsledky ZDE

Neděle, 16.7.2017. V pátek a v sobotu se opět hrály kvalifikační rundy letního turnaje Summer Cup. A ve Strašnicích se na dálku odehrála bitva o prvenství. Jen co se ve čtvrtek Martin Váňa vyhoupnul před Petra Ecksteina na 1.místo průběžného pořadí, tak v pátek Petr Eckstein si vzal vedení zpět a to krásným náhozem 1431 a v jedné hře byl jen jeden frame od prémie 3000,- Kč za 300 - zahrál 278. 

Ale i na Žižkově se hráčům dařilo - Teame Habtegagriel zahrál 1319 a je v kategorii A na 3 místě. Na první místo mezi ženami (kategorie C) se probojovala Anežka Lencová - má 1142 bodů.

Další rundy Summer Cupu se hrají celý týden, tak pokud si chcete zahrát přihlšte se - již odehrálo přes 40 hráčůa přihlášený počet hráčů se blíží pomalu a jistě 200 a to znamená že v měšci bude už 10.000,- Kč

Průběžné výsledky ZDE

Pátek, 14.7..2017. Ve čtvrtek se opět hrálo na obou centrech jak na Žižkově tak i ve Strašnicích - celkem si již za první dny přišlo zahrát přes 30 hráčů. A do pořadí na čele průběžného pořadí se prosadili hráči A kategorie. Na úplné čelo se probojoval Martin Váňa, který hrál ve Strašnicích úplně poprvé a podle jeho slov se mu tam hrálo moc dobře - celkem má na svém kontě 1351 bodů. 

Na Žižkově se prosadil Ladislav Šimánek, který zahrál 1228 a je na průběžném 4 místě.

Turnaj pokračuje rundami skoro každý den až do 19 srpna a tak pokud máte chuť si zatrénovat neváhejte se přihlásit.

Průběžné  výsledky turnaje ZDE

Čtvrek, 13.7.2017. Ve středu se hrál Summer Cup jak ve Strašnicích, kde se jednalo již o třetí rundu, ale také se turnaj rozehrál i na Žižkově - celkem si turnaj vyzkoušelo již skoro 30 hráčů. Nejlepším hráčem dne byl Michal Plas, který hraje v kategorii B a jeho průměr byl 179 a tím se zařadil na průběžné 4.místo v kategorii. Summer Cup pokračuje dnes i zítra dalšími rundami - přijďte si zahrát.

Jen připomínáme že ve Strašnicích je vypsána prémie za první dosaženou Perfect Game - 3000,- Kč. 

Průběžné výsledky ZDE

Tak po roce se nám opět rozjíždí celo-prázdninový turnaj SUMMER CUP 2017 - hraje se společně ve Strašnicícha na Žižkově a každý hráč za směšné startovné si může odehrát kolik startů chce. Hraje se ve 4 kategoriích a každá kategorie má své vlastní finále - takže se jedná vlastně o 4 turnaje v jednom. Navíc každý hráč při prvním startu obdrží dárek ze Svijan a bude zařazen do losování měšce v kterém bývá každý rok přes 20.000,- Kč 

První dvě rundy se odehrály ve Strašnicích a dle výsledků je vidět, že mazačka je opravdu pěkně seřízena, protože padají pěkná čísla

Hned první den si přišel zahrát Petr Eckstein a s výsledkem 1332 je na čele kategorie A, na druhém místě je jeho oddílový kolega Václav Zmatlík, který hraje v kategorii B a má na svém kontě 1269. 

Na třetím místě je vítěz úterní rundy Radovan Šimůnek s náhozem 1219 - hraje také v B kategorii. 

Výsledky pro prvních dvou dnech ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb