Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na čele kategorie C je Dáša Flegelová

Lukáš Jelínek a Dáša Flegelová

Středa, 26.7.2017.

Máme tady další pokračování letního turnaje SUMMER CUP - a opět máme výsledky, které zahýbaly pořadím na čelních místech - celkem se již počet hráčů blíží 100. Nejlépe zahrál Petr Ivanciv, který zahrál 1337 bodů a připsal si tak průměr 222,8, který ho řadí na průběžné 5. místo v celkovém pořadí. 

V ženách nastoupila ale Dáša Flegelová, která se díky výkonu 1305 zařadila na první místo v tabulce žen. Mimo jiné se také do hry zapojil první z juniorských hráčů Lukáš Jelínek, který si zahrál 1182 bodů.

Ostatní se sice snažili probojovat na lepší umístění, což u některých bylo i přes velkou snahu zatím nedosažitelným cílem.

Průběžné výsledky napříč kategoriemi - ZDE

Pondělí, 24.7.2017. Poslední odehrané rundy znamenaly několik zásadních změn v pořadí jednotlivých kategorií. Summer Cup jsou vlastně 4 turnaje v jednom a i tak i finále Summer Cupu bude hned 4x - každá kategorie má své vlastní. Následně celkové pořadí pak bude kvůli Bodovacímu Firo-tour žebříčku ale jen jedno - což je velká výhoda hlavně pro úspěšné hráče v kategorii D. Poprvé také zvěřejňujeme všechny 4 kategorie zvlášť, abyste viděli, jak to v nich vlasně vypadá.

V kategorii A se na druhé místo vyhoupl Karel Jašek 1351 a hned na čtvrté pak Pavel Javůrek 1350 a dobře i zahrál Martin Russ (6 místo a 1311) - kategorie A je na špici hodně vyrovnaná.

Průběžné výsledky kategorie A - ZDE

V kategorii B máme nového lídra - až z Ostravy si přijel zahrát David Klein a hned to bylo 1296 a průběžné 1 místo. ¨

Průběžné výsledky kategorie B - ZDE

V kategorii C máme také novou vedoucí a to dost výrazně se na 1 místo probojovala Jana Schönová, která má 1270

Průběžné výsledky kategorie C - ZDE

V kategorii D se zatím na špici nic zásadního nezměnilo - skoro od prvního dne vede Petr Žalud s náhozem 1121

Průběžné výsledky kategorie D - ZDE

Celkové průběžné výsledky ZDE

Čtvrtek, 20.7.2017. Summer Cup pokračoval dalšími rundami jak na Strašnicích, tak i na Žižkově, nejlepším se na Žižkovské herně stal Karel Jašek, který se snažil zaútočit na nejvyšší umístění, ale zatím se mu podařilo pokořit dosavadního leadra ze žižkovské herny Teame Habtegabriela, když zahrál 1339 bodů a dosáhl tak průměru 223,16.

Druhým hráčem dne se stal Ladislav Švec, který zahrál průměr 213,5 a i přes slibný začátek nedokázal čelit Karlu Jaškovi.

Na Žižkov dorazily také další ženy a do čela se na hracím dni dostala Michaela Čiperová s průměrem 180,83.

Ve Strašnicích opět skvělou hru zahrál Petr Ekstein, který se opět dostal přes 1300.

Do měšce se tak přidalo dalších 1.550,- Kč a vidina částky přesahující 20.000,- je velmi pravděpodobná a možná se dostaneme i na rekordní částku.

Průběžné výsledky turnaje ZDE

Středa, 19.7.2017. Další hrací den má za sebou kvalifikace Letního SUMMER CUPU, do bojů o postup se již zapsalo více jak 60 hráčů a celkově již máme evidováno kolem 200 startů což znamená, že v měšci je již částka 10.000,- Kč. Hráčem úterních rund byl Lukáš Obrusník, který zahrál 1168, který se tak v kategorii B dostal na 7 místo.

Turnaj pokračuje celý týden dalšími rundami a tak pokud máte zájem si přijít zatrénovat tak se zapište do obsazovačky.

Průběžné výsledky turnaje ZDE

Úterý, 18.7.2017. V neděli se v rámci letního Summer Cupu odehrála jedna runda, v které bylo jen 5 účastníků a jedním z účastníků byl i náš nový strašnický bowler Tomáš Plechata (český reprezentant), který hrál jako sparing partner a ve své páté hře zahrál první oficiální čisté 300-kilo neboli Perfect Game ve Strašnicích - gratulujeme - ale jelikož se zaměstnanci do výsledků turnaje nepočítají, tak ani prémie 3.000,- nebyla vyplacena a naše akce platí dál. Teď už víme, že to hodit lze, tak si přijďte do Strašnic zahrát a 3000,- Kč si odnést.

Kromě Tomáše Plechaty zahrál také velice pěkně Petr Horáček, který díky svému náhozu 1290 se probojoval na průběžné 5. místo.

Summer Cup pokračoval v pondělí dalšími 2 rundami a žádné zásadní změny se nekonaly. Na čele je stále Petr Ekstein a kategorii A, v kategorii B vede Václav Zmatlík, v ženách je nejlepší Anežka Lencová a kategorii D (hráči s průměrem pod 155) vede Petr Žalud. Dnes byl na Žižkově nejlepší Andrej Paračka a ve Strašnicích Lukáš Jakovec.

Turnaj pokračuje opět dalšími rundami jak dnes tak po celý týden - pokud máte zájem, přijďte si zahrát.

Průběžné výsledky ZDE

Neděle, 16.7.2017. V pátek a v sobotu se opět hrály kvalifikační rundy letního turnaje Summer Cup. A ve Strašnicích se na dálku odehrála bitva o prvenství. Jen co se ve čtvrtek Martin Váňa vyhoupnul před Petra Ecksteina na 1.místo průběžného pořadí, tak v pátek Petr Eckstein si vzal vedení zpět a to krásným náhozem 1431 a v jedné hře byl jen jeden frame od prémie 3000,- Kč za 300 - zahrál 278. 

Ale i na Žižkově se hráčům dařilo - Teame Habtegagriel zahrál 1319 a je v kategorii A na 3 místě. Na první místo mezi ženami (kategorie C) se probojovala Anežka Lencová - má 1142 bodů.

Další rundy Summer Cupu se hrají celý týden, tak pokud si chcete zahrát přihlšte se - již odehrálo přes 40 hráčůa přihlášený počet hráčů se blíží pomalu a jistě 200 a to znamená že v měšci bude už 10.000,- Kč

Průběžné výsledky ZDE

Pátek, 14.7..2017. Ve čtvrtek se opět hrálo na obou centrech jak na Žižkově tak i ve Strašnicích - celkem si již za první dny přišlo zahrát přes 30 hráčů. A do pořadí na čele průběžného pořadí se prosadili hráči A kategorie. Na úplné čelo se probojoval Martin Váňa, který hrál ve Strašnicích úplně poprvé a podle jeho slov se mu tam hrálo moc dobře - celkem má na svém kontě 1351 bodů. 

Na Žižkově se prosadil Ladislav Šimánek, který zahrál 1228 a je na průběžném 4 místě.

Turnaj pokračuje rundami skoro každý den až do 19 srpna a tak pokud máte chuť si zatrénovat neváhejte se přihlásit.

Průběžné  výsledky turnaje ZDE

Čtvrek, 13.7.2017. Ve středu se hrál Summer Cup jak ve Strašnicích, kde se jednalo již o třetí rundu, ale také se turnaj rozehrál i na Žižkově - celkem si turnaj vyzkoušelo již skoro 30 hráčů. Nejlepším hráčem dne byl Michal Plas, který hraje v kategorii B a jeho průměr byl 179 a tím se zařadil na průběžné 4.místo v kategorii. Summer Cup pokračuje dnes i zítra dalšími rundami - přijďte si zahrát.

Jen připomínáme že ve Strašnicích je vypsána prémie za první dosaženou Perfect Game - 3000,- Kč. 

Průběžné výsledky ZDE

Tak po roce se nám opět rozjíždí celo-prázdninový turnaj SUMMER CUP 2017 - hraje se společně ve Strašnicícha na Žižkově a každý hráč za směšné startovné si může odehrát kolik startů chce. Hraje se ve 4 kategoriích a každá kategorie má své vlastní finále - takže se jedná vlastně o 4 turnaje v jednom. Navíc každý hráč při prvním startu obdrží dárek ze Svijan a bude zařazen do losování měšce v kterém bývá každý rok přes 20.000,- Kč 

První dvě rundy se odehrály ve Strašnicích a dle výsledků je vidět, že mazačka je opravdu pěkně seřízena, protože padají pěkná čísla

Hned první den si přišel zahrát Petr Eckstein a s výsledkem 1332 je na čele kategorie A, na druhém místě je jeho oddílový kolega Václav Zmatlík, který hraje v kategorii B a má na svém kontě 1269. 

Na třetím místě je vítěz úterní rundy Radovan Šimůnek s náhozem 1219 - hraje také v B kategorii. 

Výsledky pro prvních dvou dnech ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb