Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na Summer Cupu si hráči vylepšili pozice

Aleš Drábek - celkový lídr

Aktualizováno 17.7.2019. Nově startující hráči a ti co si přišli zahrát re-start na hernu Xbowling Žižkov a Strašnice na pohodový tréninkový turnaj Summer Cup navýšili počet startujících na 52 hráčů. Díky tomu máme v měšci pěkných 3 650,- Kč. Dalších přes 100 přihlášených, slibuje přehoupnutí se přes 10 000,- Kč hranici předpokladem, bude částka přesahující 20 000,- Kč pro 5 vylosovaných.

Vedení v hlavní kategorii zatím patří Aleši Drábkovi, ovšem do pořadí se v hlavní Kategorii A vylepšili nejdříve Ladislav Švec opět Notaxo, když zahrál 1 229 bodů a pak ho ještě zvládl překonat Václav Kváča, který je s 1 260 zatím na celkovém 6. místě. Nejlepším hráčem Kategorie B je i nadále Ondřej Košata, kterému se velmi přiblížil Stanislav Engelman. V ženách nově nastoupila Jana Schönová a probojovala se na první místo po všech startujících ženách se součtem 1 191 bodů. V Kategorii D je první zatím beze změny Robert Martiška. Neváhejte s přihlášením, stále máme volná místa v osazovačce, a možná se na vás usměje štěstí v měšci.

Průběžné výsledky - ZDE

Aktualizováno 12.7.2019. Nově startující hráči, opět míchali pořadím a trénování na herně Xbowling Strašnice a Žižkov na turnaji Summer Cup má za sebou 34 hráčů. Obsah měšce se začíná navyšovat a v jeho obsahu je již 1 950,- Kč, vzhledem k tomu se dá předpokládat, že bude obsahovat více než 20 000,- Kč pro 5 vylosovaných.

Nejdříve se vedení chopil sám kapitán Notaxo Jaromír Malec, ovšem pořadí se v hlavní Kategorii A po čtvrtku znovu změnilo a Aleš Drábek opět Notaxo zahrál 1 293 bodů a je nejlepší na Žižkově. Nejlepším hráčem Kategorie B je neohroženě stále Ondřej Košata, který vede po prvním startu ze Strašnic. U nejlepší ženy jsme se také změny nedočkali a Štěpánka Rejžková je stále první. V Kategorii D ovšem zněna nastala a první je Robert Martiška. Neváhejte s přihlášením a využijte volná místa v osazovačce, díky tomu se právě Vaše jméno dostane do losovacího osudí měšce.

Průběžné výsledky - ZDE

Aktualizováno 8.7.2019. Máme za sebou víkendové pokračování na hernách Xbowling Strašnice i Žižkov turnaje Summer Cup a celkem zavítalo již 21 hráčů a opakované starty pro vylepšení pozice si zahráli již dva hráči. Což nám značí, že jsme do měšce vložili již 1 150,- Kč, ve kterém se losuje částka přesahující 20 000,- Kč a 5 vylosovaných si tuto částku rozděi.

Nově se do vedení se probojoval hráč hlavní Kategorie A Václav Kouba, který zahrál 1 292 bodů včetně hdc. a hrál na Žižkově, nejlepší hráč Kategorie B je Ondřej Košata, který si odehrál první start ve Strašnicích. Nejlepší ženou je také beze změny Štěpánka Rejžková a v Kategorii D se do čela nově probojoval Michal Prošek. Neváhejte a přihlaste se také, volného místa v obsazovačce stále dost.

Průběžné výsledky - ZDE

Jsou odehrány první kvalifikační rundy na pohodovém letním mazaní na hernách Xbowling Strašnice i Žižkov a do hracích rund se zapojilo prvních 12 hráčů. To znamená, že máme již prvních 600,- Kč v měšci, který se pravidelně na konci losuje dle počtu přihlášených hráčů včetně re-entry startů, za které se do něj vkládají peníze, a štěstěna se usměje na 5 vylosovaných…….

Do vedení se zatím dostal hráč hlavní Kategorie A Richard Nosek, který má na svém kontě 1 246 bodů včetně hdc. a hrál na Žižkově, druhý je zatím Ondřej Košata, který hrál ve Strašnicích a patří do Kategorie B, kde se zapsal výkonem 1 239 bodů bez hdc. Nejlepší ženou je prozatím jediná startující Štěpánka Rejžková a Kategorii D udává tempo juniorský hráč Christian Teame. Neváhejte a přihlaste se také, volného místa v obsazovačce je zatím dost a kdo ví, třeba na Vás dojde řada při losování měšce, který obsahuje částku přes 20 000,- Kč.

Obsazovačka - ZDE

Propozice - ZDE

Průběžné výsledky – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Strašnice a Žižkov

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb