Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

ŠUP HO TAM vítězí na podzimním Bowling Marathone 12H

Poslední letošní 12H Bowling Marathone se odehrál ve velkém stylu.

Na příjemném mazání byl v necelých odehraných 600 hrách celkový průměr všech hráčů 179,14 , což svědčí o výborné kvalitě.

A byl to také nejdramatičtější 12H maraton v historii , protože o vítězi celého turnaje rozhodla až úplně poslední hra !

Tam si schovali výbornou formu ŠUP HO TAM ! ( nikdy jsem ten název nerozklíčoval J ) a hodili skvělých 729 a o 49 kuželek předehnali posledního vítěze SIMPLY THE BEST, který tak bral stříbro.

O třetí místo byl také velký boj , tam se nejvíce prala družstva domácích Bowlingzone Team a také domácích TEAM 12. Zhruba v polovině byl ještě na medaili TEAM 12, ale výborným závěrem ho Bowlingzone Team převálcoval.

Pěkné boje byli i v soutěži jednotlivců, kde nedostižitelný byl Jarda Turina s průměrem 230,21 a tím získal cenu nejvyšší, kterou nikde nedostanete , ZLATÝ TRAKTOR.

Nejlepší ženou se po zásluze stala zrakově postižená úspěšná reprezentantka Věra Macháčková, která celý den hrála skvěle.

Dlouho se také schylovalo k Perfect game, několikrát bylo 279 , ale nakonec nejvyšší nához mužů urval pro sebe v druhé polovině maratonu Jiří John za 288.

V ženách měla nejvyšší nához Linda Vondráčková , 235.

A nakonec nejšťastnější byl Pepa Vondra, který byl vylosován a vyhrál novou excentrickou kouli Hammer !

Skvěle jsme se bavili a na dalším maratonu se sejdeme zase příští rok v dubnu

Výsledky

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb