Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

SuperLevna PC Cup Hluboká - finále

Poslední body do žebříčku dnes mohli borci nasbírat a že jich mohli uhrát dost, svědčila návštěvnost turnaje. Poprvé byla vyčerpána maximální kapacita turnaje a to je 32 hráčů. Jakonovinka na finálový den nás napadlo udělat tombolu o hodnotné, ale i zábavné ceny. Na papír jsme náhodně napsali 35 cen a hráči, tak jak přicházeli, si vybrali jedno z čísel do 35 a to jsme zapisovali popořadě k jednotlivým cenám. Na konci kvalifikace, pak hráči dostali cenu podle toho, jak se umístili a dostalo se i na jejich doprovod. V tombole se našli i láhev sektu, TulleníhoMoru, vínečka, houpací síť, mýdlo, čokoládky atd...

Dnešní finálový turnaj vyhrál Tomáš Vacek, kvalifikaci si šetřil, ale finále jel jak Mašinka Tom s průměrem 257. Hned za ním, druhé místo si poslední hrou, kde se mu nepovedl poslední hod a utekla mu třístovka o čtyři prkna, vyházel Petr Sova ml. Třetí místo stéle lépe a lépe hrající uhrál Michal Mareš. Nejvyšší náhozy dne se zadařili Tomášovi Vacků 278, Libušce Hruškové 240 a Petrovi Sovů ml. 296.

Nejlepším hráčem ročníku 2021 sponzorované www.superlevnapc.cz a notebook vyhrál matador Pavel Trča zvaný KELT. S Otou Kunců měli shodný počet bodů, ale KELT měl více lepších umístnění a proto Otovi připadlo místo druhé. Vybral si reprosoustavu a bude doma pořádat diskotéky. Třetí místo padlo Tomášovi Vacků a ostatní pořadí najdete v příloze. Celkem bylo rozdáno 20 cen v celkové hodnotě přes 20.000,- Kč.

Na další rok nám náš sponzor www.superlevnapc.cz potvrdil spolupráci a proto i dál budete dostávat na každém turnaji drobnou elektroniku do 10 místa a na konci roku hodnotnější ceny za desítky tisíc.

A na konec děkujeme Rudovi Pouzarů NUMISMATIKA POPO za celoroční občerstvení na turnajích, Ivance Sovů za skvělé (vlhké) buchty a všem dalším co donesou na turnaj ochutnat vzorek svého kulinářského snažení. Jste naši dobří kamarádi a bereme Vás jako rodinu a rádi Vás všechny vidíme.

Šťastné a veselé Vánoce Vám všem přeje celá naše rodina, VACKOJC.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb