Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Suverénní vítězství Jardy Kubiczka

Jaroslav Kubiczek

Poslední červnový den zavítalo do herny Bowling SKY Ostrava  35 hráčů, aby získalo v třetím turnaji série do tabulky co nejvíce bodů. Poprvé si přišel tento turnaj zahrát Adam Slíva, i když trošku nespokojen se svým výkonem slíbil, že možná ještě někdy přijde.

Všichni hráči první rundy byli v herně už 16 minut před samotným začátkem, to tu ještě nebylo. Samozřejmě, že jako pořadatel z toho mám velkou radost a hráče musím pochválit. Bylo vidět, že ani tropické teploty nevezmou hráčům chuť do bowlingových bojů.

V první rundě to pěkně rozjel Jaroslav Kubiczek, Jana Boučková, Milan Motyka a Jan Filuš. Po odehrané první hře Jarda ještě přidal a v druhé hře se jeho výkon zastavil na čísle 236, což se nakonec ukázalo jako nejvyšší turnajový nához.

Do druhé rundy hráči vpluli v poklidu. Nejlépe začala obhájkyně minulého vítězství Sylva Mikšovičová, které asistoval vítěz čtvrteční devítky Radim Janusz a Václav Malurek.

Po skončení druhé rundy se ukázalo, že hráči první rundy nasadili tak vysokou laťku, že medailové příčky zůstaly jenom pro ně. Zaslouženým vítězem s nádherným průměrem 208,5 je třinecký Jaroslav Kubiczek. Druhé místo si čtvrtou hrou vyházel Tomáš Frydrych a bronz sluší Jiřímu Klusáčkovi. Dobrý pocit z „brambory“si vyzkoušel Kelímek.

V průběžném pořadí série šel do čela Jirka Klusáček před Honzou Filušem a Vaškem Bařinou. V dalším turnaji po prázdninách nám pořadí série začnou ovlivňovat body za účast.

Šťastlivci losu štěstí se stali Přemysl Filip (víno), Luboš Sivek (budvárek) a Péťa Adamec (nealkoholická piva od restaurace Málka). Do restaurace Magnolie se může vydat hráč na druhém místě, kterým je Tomáš Frydrych.

Děkujeme všem hráčům za účast a přejeme hezké dovolené. Podzimní termíny už jsou doplněny a poprvé v historii této série se uvidíme v pracovní den, a to 2.9.2019 od 17:00 hodin v herně Bowling SKY Ostrava.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb