Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tajenka rozluštěna, letošním šampionem se stal Krucký

 

Ve středu 29.11.2017 se odehrál na Kladně za účasti 27 hráčů jedenáctý turnaj Plzeňská devítka. Z kvalifikace nevypadl nikdo, hrálo se tudíž alespoň o bonusové body. Po kvalifikaci se trefoval měšec, nikdo jej však netrefil. Částka 3000 zůstává na příští turnaj, který se hraje 18.12.2017.

Vyřazovací TRIO semifinále však již míchalo pořadím a osudy možných kandidátů na celoroční vítězství a umístění v TOP 10 (Manhart, Balog, Jemelík, Ondráček). Finálový DUEL poté zastavil jednoho z největších kandidátů na celoroční vítězství Jaromíra Malce.  

Až závěrečná část turnaje přinesla rozuzlení, jestli titul celoročního šampiona vyhraje „Láďa“ nebo „Vláďa“? Za vítězstvím šel nakonec cílevědomě výkony 254, 232, 277 Vladimír Krucký. Druhé místo vybojovala Jana Schonová a třetí se umístila Kateřina Brůčková, která nepřičítala úspěch svým výkonům, ale novému FIRO trikotu hráčka měsíce K165, který měla na sobě ...

Ve „šťastné sedmě“ od čtvrtého do sedmého místa byli umístěni Ladislav Švec, Zdeněk Mára, Karel Vopička a Ján Ďaďo, což určilo pořadí v TOP 10 pro rok 2017. Výsledky turnaje ZDE.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: již před posledním turnajem bylo jasné, že loňské vítězství v sérii, neobhájí Karel Vopička. Rýsovala se šance, že po jednoroční pauze si zopákne vítězství Ladislav Švec. Nakonec se vyprofiloval nový šampion, v sérii 2017 vítězí s 531 body Vladimír Krucký. Druhé místo vybojoval Ladislav Švec s 509 body a bronzovou pozici díky podzimnímu finiši nakonec vybojoval Jaromír Malec (500b). V TOP 10 se letos umístili: Petr Manhart, Ján Ďaďo, Jana Schönová, Zdeněk Mára, Karel Vopička, Athila Balog, Gabriela Malcová. Kompletní žebříček je v ZDE.

FOTOGALERIE:

1 - tři nejlepší celkově (zleva Brůčková, Krucký, Schönová)

2 – hráči ze šťastné sedmy (zleva Mára, Vopička, Ďaďo, Švec)

3 – výherci konzumačních poukazů (zleva Kracík, Balog, Nevím)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb