Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tomáš Liebich vítězí na listopadovém turnaji

 

Jedenáctý turnaj amatérské turnajové série ULICE se na centrum Vbowling Kladno hrál za účasti 30-ti hráčů. Dá se říci „je dobojováno“, ale poslední turnaj v letošním roce s vyhlašováním nás ještě čeká, dne 11.12.2017.

Před posledním turnajem bylo ve hře o post šampióna celoročního pořadí sedm kandidátů. Nejlepší výchozí pozici měla Gabriela Malcová před Ladislavem Švecem a Ivanem Koberem.

V kvalifikaci se hrálo o základní poziční body do finálové části. Nejlépe zahrál Ladislav Švec, Michal Dobiáš a Tomáš Liebich. Dobrou výchozí pozici poté zužitkoval ve finále Tomáš Liebich a zvítězil. Druhé místo vybojovala Gabriela Malcová a třetí Pavel Javůrek. Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se vtěsnali: Ján Ďaďo, Ondra Kvasnička, Ladislav Švec a Michal Bareš. Podrobné výsledky listopadového turnaje s pozičními body jsou ZDE.

CELOROČNÍ POŘADÍ: po jedenáctém turnaji se již počtvrté odečítalo. Realita bodových vyhlídek nabyla skutečných rozměrů a stanovila konečné pořadí. V čele žebříčku zůstala v čele Gabriela Malcová (509b) před Ladislavem Švecem (464). Na třetí místo se nakonec vyhoupl Jaromír Malec (464b) a odsunul Ivana Kobera (460b), na čtvrté místo. Ten však nepřijde zkrátka a bude vyhlášen nejlepším seniorem turnajové série. Stejně bodů 460, má na svém kontě na pátém místě nejlepší junior turnajové série Tomáš Liebich.

V celoroční sérii se udělují ceny za umístění v TOP 10, pojďme se podívat na další jména v pořadí od šestého místa: Viktor Schön, Ján Ďaďo, Malcová Kateřina, Paračka Andrej a Pavel Javůrek. Cenu za TOP 10 dostane i nejlepší hráč kategorie do 165, kterým se stala Irena Sopková.

Žebříček celoročního pořadí i s detailním rozpisem bodů naleznete ZDE. V žebříčku je zaznamenán i počet účastí na turnaji, které se v sérii také sbírají. Hráč, který bude mít na svém kontě minimálně šest účastí, bude zařazen do prosincového losování o „věrnostní hráčskou cenu“. Vítězi se bude předávat 2500 Kč.

FOTOGALERIE:

1 - tři nejlepší celkově (zleva Javůrek, Liebich, Malcová)
2 - šťastná sedma (4 až 7 místo, zleva Kvasnička, Švec, Ďaďo, Bareš)
3 - výherci Vbowling poukázek (zleva Malcová K., Suchánek, Malcová G.)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb