Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tomáš Liebich zaskočil celou plejádu hráčů Notaxa

Ve středu 30.1.2018 začal na Kladně další ročník ryze amatérského turnaje „ULICE V-group“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Letošní sezónu provází minimální změny v propozicích a tak se hraje o vítězství na turnaji opět systémem součtu takzvaných pozičních bodů posbíraných v průběhu turnaje.

Na startu nové série bylo 26 účastníků a hráčů, kteří zde hrají se záporným handicepem, těch se tu objevila také pěkná řádka. Na lednovém turnaji nechyběl nikdo z trojice nejlepších hráčů loňského ročníku, ale dnes víceméně tahali za kratší konec. Švícko a Michelin dokonce nepostoupili ani z kvalifikace. Výbornou výchozí pozici po kvalifikaci si vytvořili Javůrek, Márová a Kvasnička, na bednu to nikdo z nich ale nedotáhl.

Ve finále do toho šlápl Tomáš Liebich, nejprve k třem pozičním bodům z kvalifikace přidal třinácté místo a třináct bodů v prvé finálové hře. Poté se umístil v další finálové hře nejprve čtvrtý a v té třetí, byl druhý. Součet 22 pozičních bodů jej vynesl do čela a zvítězil před Jánem Ďaďem a Kateřinou Malcovou. Ve šťastné sedmě, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se umístili: Paračka, Malcová, Schönová a Liebichová. Podrobné výsledky hráčů s pozičními body, dle kterých se určuje pořadí a umístění na turnaji, naleznete níže v příloze.

- výsledky turnaje ZDE

- žebříček celoročního pořadí ZDE

PS: Příští turnaj se hraje 28. února 2018. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb