Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil vítězem 10. BBO tour Chomutov

1. - 3. místo

V neděli 18. listopadu se ve Strikelandu konal za účasti 54 hráčů již 10. turnaj série BBO tour Chomutov. V kvalifikaci byl nejlepší Toník Nahodil (954) a jako poslední dle pořadí se po odstoupení několika hráčů do semifinálové dvaatřicítky probojovala Eva Rechtoriková (752). Z Desperada postoupili Anička Breindlová, Martin Bula, Vláďa Hübst a Bob Ondráček. Po třech semifinálových hrách postoupila šestnáctka lepších do finále, ve kterém tři hry nejlépe zvládl Toník Nahodil a se součtem 705 kuželek v turnaji zvítězil. Jen se čtyřbodovou, resp. pětibodovou ztrátou skončil na druhém místě Ondra Heligr (701), třetí místo obsadila Anička Breindlová (691) a čtvrté Martin Křížek (687). V desítce nejlepších se dále umístili Matěj Musil, Vlasta Ševčík, Vašík Kordulík ml., Petr Heligr, František Kubík a Andrejka Mazalová. Nejvyšší turnajový nához 276 předvedl v poslední finálové hře Toník Nahodil. Zde je FOTOGALERIE a BBO video.

Další ocenění 10. turnaje:

Nejlepší ženy: Anička Breindlová, Andrejka Mazalová, Dáša Stulíková

Nejlepší senioři 60+: Anička Breindlová, Vlasta Ševčík, Dáša Stulíková

Nejlepší junioři do 18: Matěj Musil, Vašík Kordulík ml., Andrejka Mazalová

Ostatní junioři: Martin Bula, Eliška Bulová, Bára Márová, Ema Ondráčková, Adélka Rechtoriková

Kategorie A-J: Toník Nahodil (A), Martin Křížek (B), Vašík Kordulík ml. (C), Anička Breindlová (D), Andrejka Mazalová (E), Martin Bula (F), Matěj Musil (G), Anička Chotěnovská (H), I nebyla zastoupena, Jirka Rechtorik (J).

Celoroční pořadí po 10. turnaji:  Petr Heligr (756 b), Toník Nahodil (747 b), Ondra Heligr (721 b), Martin Křížek (709 b), Anička Breindlová (699 b), Vašík Kordulík ml. (698 b), Štěpán Heligr (696 b), Sváťa Závladská (679 b), Dušan Závladský (665 b), Abdul Kassas (650 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, pivovaru Pilsner Urquell, pekárně Kompek, Svátě Závladské za fotky a dalším za partnerství. Budeme se na vás těšit na 11. turnaji BBO tour – VÁNOČNÍM, který se koná 26.12. se zvýhodněnými předehrávkovými rundami 25.12., přihlásit se můžete ZDE. V případě obsazenosti vámi vybrané rundy se přihlaste jako náhradník, obsazovačku pravidelně aktualizujeme.

V Chomutově se s některými hráči uvidíme ještě 28.11. na BBO dvojicích, 2.12. na BBO devítce a 12.12. na BBO dvojicích, ostatním přejeme krásné Vánoce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb