Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil vyhrál turnaj i sérii, Věrka Šebová kufr

V neděli 27. listopadu odstartoval v Chomutově nový ročník devítkové série s novým partnerem (na každém turnaji bude hlavní losovanou cenou cestovní zavazadlo) a pod názvem BBO NejKUFRY devítka Strikeland. Přijelo 35 hráčů a 24 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Toník Nahodil (1083), z dvacátého Ríša Enders (810) a z Desperada Dušan Mrviš, Robert Brožek, Věra Šebová a Harald Schelle. V turnaji zvítězil Toník Nahodil (825), druhý byl Honza Jelínek (791) a třetí Dáša Stulíková (788). Padlo jen pět třístovek a dali je Michal Janovský, Toník Nahodil, Olda Pour, Toník Nahodil, Dáša Stulíková. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Zdenka Pláničková a Věra Šebová, v seniorské kategorii byli oceněni Dáša Stulíková, Olda Pour a Zdenka Pláničková a v juniorské kategorii byl nejlepší Lukáš Vozdecký. Při losování cen měla největší štěstí Věrka Šebová, která vyhrála kufr od NejKUFRY.cz.

Proběhlo předání cen nejlepším hráčům ročníku 2021/2022 a byli to: Toník Nahodil, Lukáš Roučka, Martin Křížek, Honza Jelínek, Jirka Stulík, Vojta Plánička, Olda Pour, Kája Růžička, Dáša Stulíková, Jirka Květoň. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková, nejlepším seniorem Jirka Stulík a juniorem Julie Talašová. Za všech 12 účastí byli startem zdarma oceněni Jára Vokurka, Jára Kocůr, Jirka Holubička a Dušan Mrviš. Zde je fotogalerie a BBO video.

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Pavlu Divišovi a jeho firmě NejKUFRY.cz za partnerství v sérii a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme v prosinci těšit nejen na 2. BBO NejKUFRY devítce 11.12. - obsazovačka, ale také 5.12. a 15.12. na BBO dvojicích a 26.12. na BBO tour vánoční.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb