Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tři starty, tři vítězství Dany Hanušové

Ano, dalo by se letos říci, když Dana Hanušová přijede na Senior Open do Pardubic , tak vždy vyhraje, alespoň po čtvrtém dílu celoročního turnaje to pořád platí .

A navíc k tomu přidala i nejlepší nához 256, tam ale jen o jednu kuželku před Fandou Brokešem, který hodil chvíli před Danou 255.

Kvalifikaci také ovládla Dana Hanušová 1298, ale tam jí dobře sekundoval na druhém místě František Kučírek ( 1269) a František Brokeš ( 1262 ).

V KO soubojích jsme měli hned překvapení, druhý z kvalifikace, František Kučírek dostal nakládačku od Oldřicha Smékala, i když kvalifikaci hrál skvěle. Všichni ostatní lépe postavení své zápasy zvládli a postoupili do finále. I na 2 místa šťastných poražených bylo potřeba zahrát hodně vysoko. Těmi nejlepšími byli Radek Štefl ( 395 ) a Milan Jindřišek ( 392 ).

Ve finále začal výborně Oldřich Smékal, když svým back upem zahrál 222 a s formou z KO soubojů pokračoval. Dana Hanušová dala „jen“ 212 a tak o vítězi rozhodovala druhá hra. Dana přidal 224 a na to nedokázal nikdo odpovědět a zaslouženě zvítězil. Oldřich Smékal dal 174 a těsně uhájil druhé místo o 8 kuželek před Františkem Brokešem.

V celkovém pořadí série se do čela vrátila Dana Hanušová před Josefa Bešíka a na třetím je Oldřich Smékal. Zajímavostí je , že o 4. místo se stejným počtem bodů se dělí Anna a František Brokešovi.

Další turnaj série se díky finálovým mistrovstvím odehraje v neděli 23.6. a přihlásit se můžete na

http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1693&rand=1319017319

AVX

Výsledky

Žebříček celoročního pořadí 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb