Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Trošku překvapivým vítězem Rudolf Fukala mladší

V neděli 3. 11. 2019 se sešel v herně Bowling SKY Ostrava maximální počet 36 hráčů a série se nám rychle blíží ke svému konci. Po odehrání tohoto turnaje je ve hře ještě dost bodíků, aby se hráčům na „hraně“ finále podařilo získat dostatečný počet bodíků k postupu.

Poprvé si přišel zahrát tento turnaj Jaromír Kytlica a na poslední chvíli nám do herny vplul Rudolf Fukala mladší, o kterém si dneska budeme psát častěji.

Mladý Rudík začal pro většinu hráčů asi dost překvapivě úplně nejlépe ze všech účinkujících první rundy. Po pozvolném začátku se trošku rozjel Milan Motyka a nához 221 ve třetí hře už v celém turnaji zůstal nepřekonán a stal se nejvyšším náhozem sedmého turnaje. Třetím nejlepším hráčem první rundy byl Jaroslav Kubiczek.

Průměry vůbec nenapovídaly, že by nejlepší hráči první rundy mohli být na stupních vítězů. Ovšem vždycky není posvícení a ani hráčům druhé rundy to nijak moc nepadalo. Nejlepšími hráči polední rundy nakonec byli opavští Jan Filuš a Antonín Ulička. Čest „domácích“hráčů zachraňoval petrovický Radim Janusz.

Po odhození posledního hodu a vypnutí všech drah bylo jasné, že zaslouženým, ale pro někoho možná trošku překvapivým vítězem je Rudolf Fukala mladší. Rádi Kelímci vzpomínají, kdy nám někdy v šestnácti letech začal ještě v Jan Marii tento klučina hrát bowling. Po krátké herní přestávce je jeho píle zaslouženě korunována úspěchem. Druhé místo nakonec patří Milanu Motykovi a na bronzovou příčku se vyhoupl Jan Filuš. Bramborová příčka cestuje do Třince za Jardou Kubiczkem.

V losu štěstí se mohl radovat Milan Kaplan za vínko a nakonec jeho radost je dvojnásobná, jelikož za své 25.místo si může jít posedět do restaurace Magnolie v Orlové. Druhý los štěstí připadl Milanu Motykovi a třetí poslední, který věnovala restaurace Málka v Orlové si s chutí vyzvedl náš dnešní vítěz.

V průběžném pořadí série nedošlo na prvních třech místech k žádným změnám, ale trošku níž určitě ano.

Děkujeme za účast a osmý turnaj právě probíhajícího ročníku si zahrajeme v neděli 17.11.2019 od 10:00 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Kelímci

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb