Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Turnaj pro Dášu Flegelovou

Dohráno a vybráno !!

V neděli 24.3. se dohrával charitativní turnaj pro Dášu a na programu byly tři rundy a samozřejmě večerní finále. Kvalifikaci vyhrál téměř symbolicky Milan Soušek, a i když ve finále už se mu tolik nedařilo, nakonec z toho bylo pěkné třetí místo. Druhé místo vybojoval Tomáš Mračko a díky němu měl i pořádající tým BT Notaxo zástupce na bedně! Vítězem se pak zaslouženě stal Michal Plas, a to především své vynikající druhé hře. Šampáňo za nejvyšší nához 255 si odnes Jiří Beran ml., který v celkovém hodnocení skončil těsně pod bednou na čtvtrté pozici.

Mnohem důležitější ale než samotné výsledky turnaje byl celkový výtěžek akce, který činní neskutečných 30 600,- Kč! Tento obnos byl již poslán na veřejné konto Dáši Flegelové a pevně doufáme, že pomůže alespoň trochu zmírnit její těžkou situaci. Tímto celý tým BT Notaxo děkuje všem účastníkům turnaje a i těm, kteří nemohli hrát ale přispěli prostřednictvím Rundy pro dárce. Celý seznam hráčů i dárců najdete ve výsledcích turnaje.

Speciálně bych chtěl zvlášť poděkovat SB Centru, které podpořilo akci velmi příznivou cenou za pronájem drah, takže téměř celý výběr mohl být věnován na dobrou věc.

(S.Semerák)

Výsledky a dárci (formát pdf, vel. 210 kB)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb