Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Úvodní Devítku Best Bowling vyhrála PUPU

 

Devítkový turnaj Kladenská devítka byl z provozních a technických důvodů přesunut do Prahy na Best Bowling. Ve čtvrtek 24. května se zde odehrál první, respektive pátý turnaj z původní devítkové série. Systém turnaje nedoznal žádných změn, ale série se díky změně místa konání, změnila na Devítku Best Bowling.

Hrálo se za účasti 24 hráčů a v startovním poli se na Zličíně objevilo hned 9 nováčků v kombinaci se starými kladenskými harcovníky. Po kvalifikaci v které se hrálo především o průměr do finále, se odehrálo TRIO semifinále, z kterého postupovalo šestnáct vyvolených do finále.

Finálový mač rozehrál nejlépe Marin Múčka „třístovkou, ale jeho výkonnost poté šla dolů, čehož využili „vlčáci“ čekající na svou šanci. Gabriela Malcová zahrála nejprve 297, poté 251 a připočítávaná průměrová 216 jí vynesla se 788 body na prvé místo. Pouhé dva body dělily Martina Múčku se součtem 763 od druhého místa. Na zbylé pozice se však vtěsnali Jan Kolář st. (765 bodů) a Jaromír Malec (764 bodů). Výsledky turnaje zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: květnový turnaj udělal nejen drobné změny na prvních třech místech celoročního pořadí ale i hráčskou obměnu v TOP 10. Zatím se přičítá do plných, ale po 6 turnaji se očekává stagnace na čele a velký boj o TOP 10, neb v celoročním pořadí se počítá 6 nejlepších umístění a ty horší se mažou. V čele žebříčku si postavení upevnil Jan Kolář a vede s 388 body před Ladislavem Švecem (359b). Na třetím místě se prohodila manželská dvojice Malcová – Malec. Předpokládaný kolotoč v TOP 10 vyšoupl z desítky nejlepších Jozefa Vlhu a Abdula Kassase, naopak do TOP 10 přisvištěli Viktor Schön a Martin Múčka. Žebříček celoročního pořadí zde.

 

 

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Kolář, Malcová, Malec)
2 – TOP 7 nejlepších (4 až 7. místo, zleva Sovová, Ďaďo, Múčka, Kvasnička)

3 – nejlepší junior, Tomáš Liebich

4- třístovkáři

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb