Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 11. BBO dvojicích Strikeland vítězí Ondra a Petr Heligrovi

Ve středu 6.4. se v Chomutově konal 11. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 14 dvojic, z nichž v kvalifikaci byli nejlepší Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (1298) a z dvanáctého místa postupovali Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem (1070). Jen dvě dvojice měly smůlu a musely se rozloučit, a to Ríša Enders s Mírou Hostem a Alenka a Walter Endersovi. Tři semifinálové hry zastavily v rozletu nejen vítěze kvalifikace, ale také několik papírově silných dvojic a na šest šikovnějších čekaly tři hry finálové s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji o parník zvítězili Ondra a Petr Heligrovi (974), druhé místo vybojovali Jirka Borovec s Pavlem Divišem (848) a třetí Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. (839). Dále se umístili Olda Pour s Kájou Růžičkou, Vítek Jiřiště s taťkou Vlastou a Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem. Za nejvyšší nához parádních 299 byli oceněni Dáša a Jirka Stulíkovi. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí dvojic po 11. turnaji: Olda Pour, Kája Růžička (275 b), Honza Jelínek, František Kubík (243 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (238 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (225 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 11. turnaji: Toník Nahodil (305 b), Ondra Heligr (302 b), Olda Pour, Kája Růžička (oba 274 b), nejlepší žena Dáša Stulíková.

V Chomutově se na vás budeme těšit na 12. BBO dvojicích 20.4. - obsazovačka, ale také v neděli 17.4. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb