Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 4. POT TOUR s přehledem vítězí Láďa Horák

Ladislav Horák

Po prázdninách a lehce zábavné devítce se kolotoč Kelímkovic turnajů opět naplno roztáčí. Na pořadu byl čtvrtý turnaj série POT TOUR. Hráčů, chtivých co nejlepšího výsledku, se v herně sešlo dost. Bohužel, na poslední chvíli někteří zrušili své přihlášení a o první poprázdninové body bojovalo nakonec 34 borců. 

Co fungovalo i dnes je los štěstí, který se usmál na Michala Poprockého a Petra Lyska. Los určil i jméno pro nového majitele slevového poukazu do restaurace Magnolie. Tentokrát je to hráč, který dnešní turnaj vyhrál, Láďa Horák. Druhé místo si vyházela vítězka první rundy Jana Boučková, která po letní pauze má velmi dobrou formu. Třetí místo si určitě zaslouží Pavel Varhaníček, který ve své poslední hře naházel úctyhodný nához 231. Nejvyšší nához a dobré víno se totiž po první rundě usmívalo na Janu Boučkovou díky náhozu 227 padlých kuželek.

Do průběžného pořadí se nám po tomto turnaji začaly přičítat body za účast. Na prvním místě je zatím Radim Janusz. Druhý je Tomáš Frydrych a třetí místo patří Janě Boučkové.

Děkujeme hráčům za účast. Pátý turnaj hrajeme 23.9.2018 v 10:00 hodin - OBSAZOVAČKA.

Výsledky turnaje - ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb