Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V BB Silvestrovském turnaji vítězí Vlastimil Chládek

V podělí 31.12.2018 se v Bowlingu Brno odehrál poslední turnaj roku 2018 – byl to Silvestrovský turnaj. Zúčastnilo se celkem 57 hráčů a hrálo se na všech 20 drahách.

Nálada na herně byla velmi pohodová. Mazání sice dalo některým hráčům zabrat, ale nikdo si z toho nedělal těžkou hlavu. Šlo hlavně o to, se pobavit a sportovně zakončit rok 2018.

Hráči odehráli na přidělené dráze 4 hry, po kterých se rozdělili na 2 poloviny – 1. polovina do finále A a druhá polovina do finále B. Potom odehráli další dvě – finálové hry, které rozhodli o celkovém pořadí.

Vyhlašování bylo velmi pestré. Mimo první 3 místa v obou kategoriích, která měla hodnotné ceny, se vyhlašovala i místa poslední (oceněna poukazem na hodinu bowlingu zdarma) a také bylo spousta cen na losování – například láhev Jablkovice a kvalitního rumu Barcelo, ale také bowlingová koule nebo osuška DS.

Na místě třetím ve finále B se umístila Vývodová Vlasta (338), na místě druhém Haxa Martin (349) a vítězem skupiny „B“ se stal Kvapil Tomáš (359).

Na třetím místě finále „A“ se umístil Liška Mário (421), na stříbrné pozici Vrchovský Milan (423) a vítězem skupiny „A“ se stal Chládek Vlastimil (438). Všem vítězům gratulujeme!

Děkujeme všem hráčům za účast a budeme se těšit na dalších turnajích v roce 2019.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb