Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Benešově prožil vítězný návrat Ondřej Surán

V neděli 29. července se v benešovském Scentru odehrál 2. Letní turnaj Scentrum cupu. Do plně klimatizované herny si přijelo celkem zahrát 21 hráčů a hráček. Po roce si přijel zahrát Ondřej Surán a byl to návrat vítězný. Ondra vyhrál kvalifikaci, v které zahrál i nejvyšší turnajový nához 248 za který obdržel láhev moravského vína.

Do finále postupovalo 18 hráčů a hrálo se na 3 hry + hendikepy. Roli favorita splnil Ondra Surán. Odváží si do Brna vítězství a poukázku do restaurantu Grosso v Scentru v hodnotě 700 kč. Druhé místo vybojovala domácí hráčka Lenka Mrkvičková a třetí skončil její syn Tomáš Mrkvička, kterému na Ondru scházelo 10 bodů. Mrkvičkovi tedy mimo jiné vyhráli poukázky do restaurantu Grosso v hodnotě 500 a 300 kč! Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Lenka Mrkvičková.

Do čela průběžného pořadí prázdninové série se dostává Gustav Horník. Vede o pouhý jeden bod před Petrem Zachem st., vítězem úvodního turnaje. Na třetím místě je prozatím Marie Frýbortová. Další pořadí v Top 6 je následující a ryze ženské: Lenka Mrkvičková, Jaroslava Kadlecová a Lenka Bejšovcová.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za Váš čas v těchto parných dnech a přijeli si zahrát do Benešova. Další turnaj je na programu hned další neděli 5. srpna - OBSAZOVAČKA - a hrát budeme na dlouhém mazání o délce 45 stop.

Foto zleva: Lenka Mrkvičková, Ondřej Surán a Tomáš Mrkvička.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb