Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V březnu vítězí Petr Holubčák, celoročně Oto Szakos

1. - 3. místo

 

Dvanáctý turnaj série BBO tour Chomutov navštívilo po velkém množství zdravotních omluvenek a vlivem jarním prázdnin 57 hráčů, kteří bojovali nejen o umístění, ale také o poslední body do celoročního žebříčku. Kvalifikaci vévodil Jirka Stulík (949), jako poslední šel do semifinále po odstoupení několika hráčů šťastlivec Martin Křížek (745) a z Desperada Martin Bula, Anička Breindlová, Pavel Černý a Dušan Závladský. Tři semifinálové hry zúžily startovní pole na polovinu a šestnáctka nejlepších si zahrála dvě finálové hry. Vítězem turnaje se stal po náhozech 216 a 269 Petr Holubčák (485), druhá byla Sváťa Závladská (440) a třetí Martin Křížek (436). V desítce nejlepších se dále umístili: Míra Oliva, Ríša Soukup, Vlasta Ševčík, Michal Janovský, Dáša Stulíková, Libor Soukup a Dušan Závladský. Cenu útěchy převzal nejmladší účastník Kristiánek Talaš. Zde je fotogalerie a BBO video.

Další ocenění:

Vítěz kvalifikace: Jirka Stulík

Nejvyšší nához: Jirka Stulík (273)

Nejlepší ženy: Sváťa Závladská, Dáša Stulíková, Lucka Kubelková

Nejlepší senioři/seniorky nad 60 let: Vlasta Ševčík, Dáša Stulíková, Dušan Závladský

Junioři/juniorky do 18 let: Toník Nahodil, Martin Bula, František Kubík ml., Eliška Bulová, Kristiánek Talaš

Výkonnostní kategorie A-J: Petr Holubčák (A), Míra Oliva (B), Sváťa Závladská (C), Dáša Stulíková (D), Yvona Klepáček Mašková (E), Dana Kubíková (F), Dan Burda (G), Martin Bula (H), I nebyla zastoupena, Eliška Bulová (J).

Celoroční pořadí: sérii navštívilo celkem 171 hráčů a největšími adepty na vítězství byli Oto Szakos a Toník Nahodil. Oto do posledního turnaje vstupoval se 728 body, Toník jen s dvoubodovou ztrátou a očekávali jsme velký finálový souboj. Na ten bohužel nedošlo, protože ani jednomu se do finále nepodařilo postoupit a jejich bodové skóre se neměnilo. Vítězem série BBO tour 2017/2018 je tedy Oto Szakos (728 b) před Toníkem Nahodilem (726 b) a nejlepší ženou ročníku Sváťou Závladskou (696 b). V desítce nejlepších se dále umístili: Jirka Vrážel st. (689 b), Dáša Stulíková (687 b), Jirka Stulík (683 b), Petr Heligr (674 b), Abdul Kassas (669 b), Martin Křížek (668 b) a Martin Soukup (662 b). Všichni jmenovaní budou oceněni na OVUS velikonočním turnaji 1. dubna.

Děkujeme všem partnerům série, Strikelandu Chomutov, Svátě Závladské za fotky a hráčům za přízeň, budeme se na vás v Chomutově těšit na OVUS velikonočním turnaji, který odstartuje nový ročník. Hlavním hracím dnem je neděle 1. dubna, ale ve čtvrtek 29. března jsou vypsány předehrávkové kvalifikační rundy se zvýhodněným startovným – startovné pro seniory nad 60 let a juniory do 18 let je 200,- a pro ostatní 300,-.  Přihlásit se můžete zde. V případě obsazenosti vámi vybrané rundy se napište jako náhradníci. Jen prosíme hráče z menších vzdáleností od Chomutova, aby využili dřívějších rund nebo předehrávku. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

OVUS velikonoční turnaj – PROPOZICE - ZDE

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb