Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V červenci se zapojilo do kvalifikace Přeboru Zlínského kraje již 75 hráčů

Jan Šípek

Tak máme za sebou první měsíc kvalifikace Přeboru Zlínského kraje a velice nás těší zvýšený zájem hráčů o tento velmi prestižní turnaj ve všech třech pořadatelských městech, v Holešově, ve Zlíně i v našem Valašském Meziříčí. K dnešnímu dni do soutěže vstoupilo již 75 hráčů. V Kategorii A je to 26 hráčů, v Kategorii B 17 hráčů a co je opravdová pecka, v Kategorii Amatéři se do kvaldy zapojilo neskutečných 32 hráčů.

Co se týče jednotlivých center, tak jasnou jedničkou je to nejmenší centrum a nejmenší město. Do Bowling Clubu Holešov si našlo cestičku pro zapojení se do soutěže již 40 hráčů !!! V Bowlingu u Barcuchů ve Zlíně se zapojilo 16 hráčů a konečně i Xbowling ValMez má díky poslednímu týdnu vylepšená čísla. Prozatím je to 19 hráčů. A věříme, že nával přijde v srpnu, že se o finančně dotované finále bude chtít poprat ještě hodně hráčů.

Jdeme na jednotlivé kategorie. Áčku kralují výsledkově jednoznačně hráči z Holešova. Honza Šípek zvedl opět laťku a hodně vysoko. Lídr kvaldy má nyní na svém kontě nejlepší blok šesti her s celkovými 1310 body (Ø 218,33), druhý je Radek Šťasta (1241 bodů) a třetí pak Pavel Homola (1220 bodů). V Béčku výborně zahrál holešovský Michal Daniš – 1119 bodů (Ø 186,50) a je tak novým lídrem své kategorie. Dnes mu na paty hodně šlapal ve ValMezu Vlastík Zářecký (1100 bodů) a třetí je pak další hráč z Holešova, první žena v kategorii, Lenka Lacigová (1095 bodů). Kategorie Amatéři (hrají se pouze 4 hry) je hodně zajímavá. Kralují ji hráči z ValMezu, jenže celkový počet pouhých 3 účastníků nechává stát prozatím před branami finále Zdeňka Labaje, i když jeho výkon by mu v pohodě stačil na průběžné 5. místo. V čele je valmezský Mira Staněk – 699 bodů (Ø 174,75), druhý je zlínský Láďa Doležal (696 bodů) a třetí místo patří nejlepší ženě kategorie, Bohdi Korytářové (680 bodů) z ValMezu. Kompletní výsledky kvalifikace v jednotlivých městech, kategoriích a společné pořadí – klikněte ZDE. Propozice soutěže pak naleznete ZDE.

Před námi je tedy celý srpen a jen připomínáme, že kvalifikace se hraje až do 23. září 2018. Samotné finále Přeboru Zlínského kraje je naplánované na sobotu 20. října 2018. Přejeme krásnou druhou polovinu prázdnin a těšíme se na Vás v našich bowlingových centrech.

Za pořadatelský team Přeboru Zlínského kraje – Petr Roubalík

Výsledky kvalifikace - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb